Hakan Hatipoğlu paylaşımıyla hayranlarını korkuttu! Eşinin beyanı

Survivor yarışmacısı Hakan Hatioğlu, geçtiğimiz ay Survivor All Star 2024'e veda etti. Hatipoğlu önceki gün sosyal medya hesabından ameliyat olacağını duyurdu.

Geçtiğimiz günlerde Bebek'te görülen Hatipoğlu, “İnşallah küçük bir ameliyatla sorunu çözeriz. Salı günü ameliyat olacağım. Küçük bir ameliyat. Ondan sonra biraz dinleneceğim. Yaz yaklaşıyor, her şey yolunda” dedi. iyi.”

Hatipoğlu, sosyal medya hesabından, “Bana şifa ver, şifayı ancak sen verebilirsin Allah'ım. İnşallah ameliyattan sonra da birlikte oluruz. Bana birkaç gün izin ver!” Paylaştı.

HAKANSON

“HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM”

Hakan Hatipoğlu'nun 2011 yılından beri evli olduğu eşi Gizem Hatipoğlu, Survivor'dan dönen eşinin sağlık durumu hakkında sosyal medya hesabından hayranlarını bilgilendirdi.

Gizem Hatipoğlu, şunları paylaştı: “Çok şükür Hakan'ın ameliyatı başarılı geçti. Merak edenlere buradan duyurayım. Arayan, soran, yazan herkese teşekkür ederim.”

hakanhatipoğlu777

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Kızı büyüdü ve kocaman oldu!  Sonu şaşırtıcıydıKızı büyüdü ve kocaman oldu! Sonu şaşırtıcıydı
Son halini paylaştı!  Pozları sosyal medyayı salladı: Son halini paylaştı! Pozları sosyal medyayı şok etti: “18 yaşında gibi görünüyor”
İtirafı canlı yayında duyunca kendine hakim olamadı!  Adriana Lima'yı örnek gösterdi ve...İtirafı canlı yayında duyunca kendine hakim olamadı! Adriana Lima'yı örnek gösterdi ve…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir