Acer, müşteri hizmetlerine ideal yaklaşımın standardını belirliyor: TEKNOLOJİ

Satış sonrası hizmetler, tüketicilerin marka seçerken ürün tasarımı ve kalitesinin yanı sıra dikkate aldıkları bir diğer önemli unsurdur. Bu nedenle müşteri hizmetleri her zaman Acer'ın iş stratejilerinin merkezinde yer alır. Bu önemli hizmeti dışarıdan sağlayan birçok rakibinin aksine Acer, kendi onarım merkezlerinin tam kontrolünü elinde tutuyor. Bu nedenle pazar dinamiklerine uyum sağlar, onarım süreçlerini maksimum esneklikle optimize eder ve en yüksek onarım kalitesini garanti eder. Hizmet almanın avantajlarıAcer'ın uzman lojistik, çağrı ve onarım merkezleri, onarım zinciri prosedürlerini optimize etmek için mükemmel şekilde senkronize edilmiştir. Acer bu şekilde plansız işletme ve bakım maliyetlerini en aza indirir. Tek merkezde oluşabilecek darboğazları önlemek için ürünler diğer tamir merkezlerine dağıtılıyor; stokta olmayan yedek parçalar, Acer'ın Polonya'daki lojistik merkezinden hızla gönderilir veya başka bir servis merkezi tarafından sağlanır; Acer teknisyenleri yoğun dönemlerde uzmanlıklarını ve desteklerini paylaşmak için merkezler arasında seyahat edebilir. Bu esneklik beraberinde şunları getirir:

  • Onarımlar ortalama 4-5 günde tamamlanır.
  • Onarımın kalitesi garanti edilir. Her parça, bilgisayarın ilk teslim edildiği onarım merkezinin kullandığı kriterlere göre onarılır.
  • Daha akıcı ve fonksiyonel depo yönetimi sağlanır. Uzun süreli depolama minimumda tutulur.
  • Sistemleri ve süreçleri ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde özelleştirerek daha kişiselleştirilmiş bir hizmet sağlayabilirsiniz.
  • Şirket içi teknisyenler teknolojiye, sistemlere ve süreçlere aşina oldukları için sorunlara daha etkili çözümler bulabilirler.
  • Müşteri verileri için daha güvenli bir ortam sağlanır. Müşteriler, L1'in sertifikalı profesyonel ekibinin tüm verileri güvenli ve emniyetli bir şekilde işlediğini bilerek rahat edebilirler.

360 derece kapsamaAcer CarePlus garanti paketleri öncelikli hizmet, telefon desteği ve koruma sunarak standart garanti süresini aynı hizmet düzeyiyle uzatır ve beklenmedik onarım veya değiştirme maliyetlerine karşı uzun vadeli koruma sağlar.
Standart iş paketi | Yerinde Onarım, Uluslararası Seyahat Garantisi, Pil Değiştirme, Medya Depolama
İş Deluxe Paketi | Yerinde Onarım, Uluslararası Seyahat Garantisi, Pil Değiştirme, Medya Depolama, Ekipman Koruması
Premium kurumsal paket | Garanti süresinin 2 yıldan 4 yıla uzatılması, Ekipman koruması, Öncelikli onarım, Kaliteli onarım hizmeti. Beyaz Acer eldivenlerdetaylara yüksek düzeyde özen ve dikkat Birinci sınıf bir hizmet Öyle görünüyor. İşletmelerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş bu hizmet, cihaz kaydı, yazılım ve donanım güncellemeleri, öncelikli ve yerinde onarımlar, veri silme, veri kurtarma ve yedeklemeyi kapsayabilir.Hizmeti sürdürülebilir bir iş kolu olarak benimsemek: Enfinitec modeliStandart işletim prosedürleri, ISO sertifikaları ve çok sayıda ödülle desteklenen Acer'ın satış sonrası hizmetleri, bilgi teknolojisi sektöründe bir referans noktası haline geldi. Bu başarıların üzerine Acer, Enfinitec'i kurdu ve geniş bir ürün yelpazesinde beyaz etiketli onarımlar sunarak hizmet tekliflerini BT'nin ötesine taşıyor.
Enfinitec, ürünlerin yaşam döngüsünü uzatarak veya onlara ikinci bir yaşam şansı vererek, daha sürdürülebilir ve sorumlu bir dünyaya yönelik kurumsal misyonumuzu mükemmel bir şekilde temsil etmektedir.
Enfinitec, yeni pazarlara açılmak ve sürdürülebilir satış sonrası hizmetlerde uzmanlık arayan diğer sektörlere hizmet vermek amacıyla sürdürülebilirlik ve sorumluluğa odaklanarak satış sonrası hizmet sektöründe dönüştürücü bir güç olmaya hazırlanıyor. 2023'ün sonlarında kurulan Enfinitec, şu anda birçok ülkede sekiz lokasyonda 1.000'den fazla kişiyi istihdam eden bağımsız bir Avrupa hizmet şirketidir. Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir