Yunus Emre'nin eşi Beria'dan mesaj var! Yorumlar yağdı: “Aleyna'ya bir gözdağı yok mu?”

Survivor All Star'ın en çok ceza alan yarışmacısı Yunus Emre, iletişim ödülünü kazandıktan sonra ailesinden gelen video mesajlarını dinledi. Eşi Beria'nın videosunu izleyen Yunus Emre'nin yüzündeki küçük değişiklik bile sosyal medyada anında gündem oldu.

Yunus Emre'yi bu halde görenler, “Dinlemek gerekiyorsa göz kırpın” yorumunu yaptı.

Yunus Emre'ye “Güllerin Gülü” diyen Beria'nın, Yunus Emre'ye sık sık “Seni seviyorum” demesi de dikkat çekti.

ıuuo
Yunus Emre bu kadar sevgi mesajının ardından güldü ve “Şimdi anladım” dedi. Hayatta kalan seyirciler Beria'nın “Uzak dur” mesajını bekledi.

Bu nedenle yorumların gelmesi uzun sürmedi. Sosyal medyada “Aleyna'yı korkutmuyor mu?”, “Aleyna'nın mesajını bekledim”, “Yunus Emre resmen susmasını söyledi”, “Yunus Emre eşinden resmen sıkıldı” gibi yorumlar çıktı.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Onun için evliliğini sonlandırdığı söylendi!  Konserde kız arkadaşını öperken kameralara yakalandıOnun için evliliğini sonlandırdığı söylendi! Konserde kız arkadaşını öperken kameralara yakalandı
Barış Arduç, gazetecinin eşiyle ilgili göndermesine verdiği yanıtla ortalığı karıştırdı.Barış Arduç, gazetecinin eşiyle ilgili göndermesine verdiği yanıtla ortalığı karıştırdı.
Düello bitti, kavga çıktı!  Bu kelime silinen ismi çılgına çevirdi.Düello bitti, kavga çıktı! Bu kelime silinen ismi çılgına çevirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir