Yılmaz Erdoğan'la ağız ağza öpüşme görüntüleri yayımlandı… Neden konuşmadığını açıkladı: “Kızınıza da…”

İnci Taneleri dizisiyle ekranlara geri dönen Yılmaz Erdoğan'ın, iki yıldır herkesten gizlediği modelle aşk yaşadığı iddiası uzun süre magazin gündeminde yer alıyordu. Söylentilerin ardından bu ismin Cansu Taşkın olduğu ortaya çıktı.

Yılmaz Erdoğan'la yaşadığı aşkla adından söz ettiren Cansu Taşkın, konuyla ilgili ilk yeni açıklamayı yaptı. Model, iki gün boyunca raporu izlemeye tepki gösterdi.

Antalya'daki defileden döndüğünü belirten model, “14 yaşımdan beri defilelerde yer alıyorum. Bir günde Cansu Taşkın olmadım.”

“Ağırlaştıracak bir durum yok”

Yılmaz Erdoğan'la yaşadığı aşkla gündeme gelen Taşkın, “Ben özel hayatımı özel yaşıyorum. Ben buna hiçbir zaman öncelik vermeseydim yapardım. Özel hayatımdan hiç bahsetmedim.”

Kız kardeşi Elif Vurgun'un paylaştığı video ve fotoğrafların izinsiz çekildiği iddiasına ise model şu yanıtı verdi: “Çok şey konuşuluyor. İki günlük bir ilişki gösterildiği için yalanladım ve bir ilişki olacağı söylendi. Dava açıldı, dava söz konusu değil, olay yaşandı.

yılmazeeee

Taşkın, “Fotoğraflar çıktıktan sonra Yılmaz Bey sizi aradı mı?” Sorulduğunda: “Bu benim özel hayatım. Konuşup konuşmamam kimseyi ilgilendirmez. Abartılacak bir şey yok. İki gündür gösterildiği için kardeşim çıkıp konuşacak, kardeşim de konuşacak.” Kızınıza böyle bir suçlamada bulunursa aileniz de isyan eder. Her resim benim telefonumdan çekilmiştir.” “Ben hiçbir zaman öyle bir insan olmadım çünkü bu şekilde gösterildi” dedi.

Snobmagazin'in haberine göre Taşkın, annesinin ameliyat olması nedeniyle haber çıktığında konuşmadığını söyledi.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Onu görünce panik yaşandı!  Arkadaşı onu cehenneme götürdüOnu görünce panik yaşandı! Arkadaşı onu cehenneme götürdü
Sezon final tarihi açıklandı!  atıcıSezon final tarihi açıklandı! atıcı
Bir bebekleri vardı!  Bakın buna ne diyorlarBir bebekleri vardı! Bakın buna ne diyorlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir