Yılmaz Erdoğan'a “Çok sevişmenin zararı var mı?” diye sordu. Sorusu aklıma geldi… Kenan Doğulu'dan muhteşem cevap! “O anı hediye eden…”

Beren Saat ile mutlu bir evliliği olan Kenan Doğulu, son dönemde verdiği konserler ve açıklamalarla gündemdeydi. Doğulu, geçtiğimiz günlerde Candaş Tolga Işık'la Konuştum programına konuk oldu.

Programda özel hayatıyla ilgili soruları yanıtlayan Kenan Doğulu, Yılmaz Erdoğan'a şu soruyu sordu: “Çok sevişmenin sakıncası var mı?” Soru da hatırlandı.

O ANLAR ANILDIĞINDA…

Geçtiğimiz günlerde adı genç model Cansu Taşkın olarak anılan Yılmaz Erdoğan'la doğum gününde birlikte olan Doğulu, Erdoğan'a şunları sordu: “Çok sevişmenin zararı var mı? 'Biliyor musun' sorusu gündeme bomba gibi düştü.

KENAN 1

Işık, programının ünlü sunucusuna “Doğum gününde Yılmaz abiyle sohbet ediyorsun” deyince ikili kahkahalara boğuldu.

Kenan 2

“Ey ANILI SIZDIRAN…”

Doğu, durumdaki tek hatanın videoyu böyle bir ortamda çekip “sızdıran” kişi olduğunu söylerken, “Özel zamanımızı paylaşan arkadaşımın utanması gerektiğini düşünüyorum” dedi.

Kenan 3

Kenan Doğulu, “Herkes kendini gazeteci sanıyor ve bu görüntülerin peşine düşüyor. Bu kısım insanı düşündürüyor.” “Aksi takdirde ne benim söylediklerimde, ne de Yılmaz'ın cevabında bir şey var.” o cevapladı.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Çamaşır makinesine girip dans etti!  Çamaşır makinesine girip dans etti! “Bu ne yaptı?”
Gamze Özçelik'e çirkin paylaşım!  Tutuklandı ve...Gamze Özçelik'e çirkin paylaşım! Tutuklandı ve…
Kardeşi aile pozunu paylaştı!  Yükseklik yorumlarıKardeşi aile pozunu paylaştı! Yükseklik yorumları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir