“Uyanmaya hazır mısın?” Diziye bomba transfer! Ünlü oyuncu dizinin kadrosuna katıldı

“Bahar: Uyanmaya hazır mısın?” büyük bir merakla en çok izlenen yabancı dizilerden biridir. Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği dizi konuk oyuncularıyla da dikkat çekiyor.

Ünlü oyuncu Yasemin Kay Allen 12. bölümden itibaren diziye dahil olacak. Allen; Özgür ruhlu ve aynı zamanda iş dünyasında cesur adımlarıyla tanınan “Dora Ersoy” karakterine hayat verecek.

KOCUNUN 5

BAHAR DİZİSİNİN OYUNCULARINDA KİMLER VAR?

Senaryosunu Ayça Üzüm'ün yazdığı, yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt'un üstlendiği MF Yapım imzalı dizinin oyuncu kadrosu; Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak, Ecem Özkaya, Füsun Demirel, Elit Andaç Çam, Demirhan Demircioğlu, Nil Sude Albayrak, Alisa Sezen Sever, Hasan Şahintürk, Sena Mia Kalıp, Uygar Özçelik ve Hatice Aslan gibi isimler var.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Ajda ve arkadaşları 12 Haziran'da Beşiktaş Stadı'nda!  Süperstar'a ünlü arkadaşları da eşlik edecek.Ajda ve arkadaşları 12 Haziran'da Beşiktaş Stadı'nda! Süperstar'a ünlü arkadaşları da eşlik edecek.
37 kilo olunca serbest bırakıldı... Nihal Candan'a bomba suçlama37 kilo olunca serbest bırakıldı… Nihal Candan'a bomba suçlama
İfadeleri şok etti! İfadeleri şok etti! “Camilere girmemiz yasaktır!”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir