Survivor All Star'da dördüncü eleme adayı belli oldu! Dominika'da tüm dengeler değişti! Acun Ilıcalı yeni kuralları açıkladı! 'Bundan sonra…'

Survivor All Star'da haftalar ilerledikçe heyecan da artıyor. Haftanın son elenen adayı da belli oldu. 12-3 mağlup olan Mavi Takım, eleme adayı olarak bir ismi daha belirledi. Acun Ilıcalı, yeni sistemin hayata geçirildiğini duyurdu ve detaylarını anlattı.

SON ELENEN ADAY AÇIKLANDI

Mavi Takım, yapılan oylamanın ardından haftanın dördüncü elenen adayını belirledi. Furkan, Yunus Emre, Batuhan Karacakaya ve Sercan Yıldırım'ın ardından dördüncü eleme adayı oldu. Düelloda maçlar şöyle: Yunus Emre'nin rakibi Sercan olurken, Furkan'ın rakibi Batuhan oldu.

TÜM DENGELER DEĞİŞTİ

Yönetim kuruluna önemli açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı, Survivor'da yeni bir döneme girildiğini söyledi. Ilıcalı, “Kırmızı-mavili takım olarak son ada konseyiniz bu akşam gerçekleşti.” Bundan sonra ne olacak? Çok önemli gelişmeler olacak. Sistemde farklılıklar olacaktır. Artık Survivor'da kadın-erkek karma aday olabilirsiniz. Yani düellolarda kadın ya da erkek olma zorunluluğu yoktur.

aku

  1. Büyük haberimiz takımların haftalık kaptan sistemine geçmesi. Üçüncü yeni özellik: Survivor'da haftalar artık 4 gün. Dünya genelinde 7 günün yer aldığı hafta, Survivor'da 4 gün olacak. Dolayısıyla hızlandırılmış elemeler olacak. “Bundan sonra 3 dokunulmazlık oynanacak ve 4 aday ortaya çıkacak.” Dedi.

aku

ADAYLAR NASIL BELİRTİLECEK?

Acun Ilıcalı aday seçme sistemini de şöyle anlattı; '3 dokunulmazlık, 3 aday ve 4'üncü aday haftanın en kötü performansı olacak. Eğer bu kişi zaten aday ise onun üstündeki kişi aday olacaktır. Yani aday olmayanlar arasında en kötü performansı gösteren aday aday olacaktır. Beraberlik durumunda genel performans dikkate alınacaktır. Beraberlik durumunda en çok kazanan dikkate alınacaktır. Ancak yüzdelerin aynı olması pek mümkün görünmüyor.” Dedi.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Gala tarzında oldu!  Kombinasyonuna harcanan para şaşırtıcıydı.Gala tarzında oldu! Kombinasyonuna harcanan para şaşırtıcıydı.
Bana kanser olduğunu söylediler!  Böylece isyan ettiBana kanser olduğunu söylediler! Böylece isyan etti
Ajda ve arkadaşları 12 Haziran'da Beşiktaş Stadı'nda!  Süperstar'a ünlü arkadaşları da eşlik edecek.Ajda ve arkadaşları 12 Haziran'da Beşiktaş Stadı'nda! Süperstar'a ünlü arkadaşları da eşlik edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir