Saba Tümer konuşurken sözümü kesti! Esra Dermancıoğlu “Bacaklarım çok güzel” diyerek gösteriş yaptı

Oyuncu Esra Dermancıoğlu geçtiğimiz günlerde kırmızı halı görünümleriyle dikkatleri üzerine çeken Türk oyunculardan bahsetti.

Dermancıoğlu, “Cannes Film Festivali'nden fotoğraflar görmeye başladım. Türkiye'den bizi temsil eden oyuncular orada yarı çıplak. Çıplaklık çok ilginç, bir şeyleri kanıtlamaya çalışıyoruz. Hayır, öyle olmadığımızı kanıtlamaya çalışıyoruz” dedi. Türkiye'de develerle gezmek.” Keşke öyle olsaydı “Çılgın performans sergileyen oyuncular bırakılsaydı, keşke hayali ve yarı çıplak yürüyüşler yerine iletişim kurmayı bilen insanlar olsaydı” dedi.

BACAKLARINI GÖSTERDİ

Bu sözlerle tepki çeken başarılı oyuncu Saba Tümer'e konuk oldu. Konuşma sırasında Saba Tümer bir anda sözünü keserek bacaklarını göstererek şunları söyledi: “Diziyi izleyenlere bir şey söyleyebilir miyim? Bacaklarım gerçekten çok güzel ama basınca böyle bir şey oluyor, öyle bir kalınlık var ki” işte, bir göz at.”

yuıyuıuo
Saba Tümer de gülerek, “Gerçekten harika bacaklarınız var, ince ve selülitleriniz yok” dedi.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
11 yıl sonra birlikte poz verelim!  Sosyal medyayı salladılar11 yıl sonra birlikte poz verelim! Sosyal medyayı salladılar
Sütyen ve külotlu çorap takımını giydi ve poz verdi!  Dikkatli gözler bunu hemen fark ettiSütyen ve külotlu çorap takımını giydi ve poz verdi! Dikkatli gözler bunu hemen fark etti
“Seni sürekli bikiniyle görmek istemiyorum” yorumunu yaptı! bombaya tepki

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir