Organ nakliyle ölümden kurtuldu! Hakan Taşıyan sağlık durumunu açıkladı! En son haliyle günün emriydi

Arabesk müziğin sevilen isimlerinden ve 90'lı yıllara damga vuran Hakan Taşıyan, 2021 yılında ölümün eşiğinden döndü.

Karaciğer ve böbrek nakli yapılan ünlü isim, 7 ay hastanede tedavisinin ardından taburcu edildi. Uzun süredir ortalıkta görünmeyen ünlü isim, 'Hep Yek Aşiret' filminin galasında görüldü.

HAKAN TAŞIYAN 1

Sağlık sorunları nedeniyle zor günler geçiren ve tedavisi devam eden 51 yaşındaki sanatçı, son durumuna ilişkin bilgiler verdi.

HAKAN TAŞIYAN 4

SAĞLIK DURUMUNU AÇIKLADI

MuhabirOnline'ın haberine göre: Taşıyan, şunları söyledi: “Karaciğer ve böbrek sorunlarım vardı. Kontroller devam ediyor. Aradan 3 yıl geçti. Çok şükür iyileştim. 1-2 ay sonra albüm çıkacak. Çok güzel şarkılar olacak.”

HAKAN TAŞIYAN 3

“Hiçbir gerilemem yok”

2021 yılında Ankara Şehir Hastanesi'nde aylarca süren tedavinin ardından ölümden dönen ünlü şarkıcı, “Kimseye kırgınlığım yok. Ekmeğimize sahip çıkıyorum.”

Hakan Taşyan'ın son hikayesi sosyal medyada gündem oldu. Sosyal medyadaki ünlü isim; “Çok güzelsin”, “Efsanesin” gibi yorumlar yapıldı.

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Dansı başarılıydı! Dansı başarılıydı! “55 yaşında nasıl böyle bir şey yaptı”
Görenler şaşkına döndü: Önce düet yaptılar, sonra...Görenler şaşkına döndü: Önce düet yaptılar, sonra…
Önce çocuk katili oldu, sonra sıra erkeğe geldi!  Dadı Meryem tüyler ürperten cinayeti anlattıÖnce çocuk katili oldu, sonra sıra erkeğe geldi! Dadı Meryem tüyler ürperten cinayeti anlattı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir