Murat Boz'un yeni saç modeli gündem oldu! Bunu görenler dayanamadı! “Bu doğru?”

Türkiye Kültür Yolu Festivali kapsamında yer alan ve bu yıl 12. kez düzenlenen Adana Portakal Çiçeği Karnavalı'nda sahne alan Murat Boz, müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Gecede sevilen şarkılarını seslendiren O Ses Türkiye jüri üyesi Murat Boz'un yeni saç modeli sosyal medyada tartışma konusu oldu.

Konserden pozlarını paylaşan ünlü şarkıcının yeni saç modeline herkes baktı. Doğal olarak bunu görenler kendilerine engel olamadı.

3679423_ebf2300526cf9fbd2411698f20bad2d7

Murat Boz'la ilgili yorumların gelmesi uzun sürmedi. Murat Boz, “Abi bu saç ne?”, “Gerçek mi?”, “Saçını neden kestin abi?”, “Murda Boz”, “Dostum senin yok mu?” gibi yorumlar yağmuruna tutuldu. Arkadaşlar ?”

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Müge Anlı'da şok eden olaylar zinciri: 29 yaşındaki kadın, 19 yaşındaki üvey oğluyla kaçtı!  Baba ve oğul karşı karşıya geldi Müge Anlı'da şok eden olaylar zinciri: 29 yaşındaki kadın, 19 yaşındaki üvey oğluyla kaçtı! Baba ve oğul karşı karşıya geldi
Sen Yeteneksin'le şöhrete kavuştu!  Son durum şaşırttıSen Yeteneksin'le şöhrete kavuştu! Son durum şaşırttı
Canlı yayında kavga ettiler!  Hande Sarıoğlu'na inanılmaz sözler... Canlı yayında kavga ettiler! Hande Sarıoğlu'na inanılmaz sözler…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir