Hande Erçel'in Cannes tarzı meşhur oldu! Ünlü oyuncu kendini tutamadı

Yayınlandığı dönemde büyük ilgiyle izlenen Güneşin Kızları dizisindeki Selin karakteriyle üne kavuşan Hande Erçel, Sen Çal Kapımı, Bam Başka Biri gibi birçok projede yer aldı.

Oyunculuğu nedeniyle zaman zaman ağır eleştirilere maruz kalan Hande Erçel, son dönemde Hakan Sabancı ile yaşadığı aşkla gündeme gelmişti. Sevgilisiyle birlikte ülke ülke gezen Erçel, şimdi de Cannes'da verdiği pozlarla dikkat çekti.

CANNES'TA GÖSTERİLDİ

Bu yıl 77. Cannes Film Festivali'ne bir mücevher markasının onur konuğu olarak davet edilen Erçel, festivalde kırmızı elbisesiyle boy gösterdi.

Ancak Erçel'in bu kombini bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından beğenilse de bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından beğenilmedi. Hatta Erçel'e 'hediye paketine benziyor' gibi yorumlar yapıldı.

MAVİ_A94740593

ÜNLÜ AKTÖRÜN YORUMU GECİKMEDİ

Sosyal medyanın gündemine bomba gibi düşen fotoğraflara ünlü oyuncu Afra Saraçoğlu'ndan yorum geldi.

Afra yorumu

Afra Saraçoğlu, Hande Erçel'in paylaştığı ölümsüz gönderiye “Çok çok iyi” yazdı ve kalp bıraktı. Hande Erçel'den Saraçoğlu'na kalpler uzun sürmedi…

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Şeriatı paylaşmak büyük olaydı!  Cezası açıklandıŞeriatı paylaşmak büyük olaydı! Cezası açıklandı
Günlerce yoğun bakımda kaldı!  Taburcu oldu ama... Yemek yiyemiyor, mamayla besleniyor.Günlerce yoğun bakımda kaldı! Taburcu oldu ama… Yemek yiyemiyor, mamayla besleniyor.
Eda Ece kızının fotoğrafını paylaştı!  Beğeniler yağdıEda Ece kızının fotoğrafını paylaştı! Beğeniler yağdı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir