Hafsanur Sancaktutan'dan iddialı pozlar! Ceketinin altına hiçbir şey giymemişti

'Ya Çok Seversen', 'Dünyayla Aramda' ve 'Darmaduman' gibi yapımlardaki rolleriyle tanınan oyuncu Hafsanur Sancaktutan'ın, Sadri Alışık'a aşık olduğu iddia edildi.

Kerem Alışık'ın oğlu olarak bilinen oyuncu, iddialara yanıt vermese de son paylaşımlarıyla adından söz ettirdi.

Bir marka için iddialı seçimlere imza atan güzel oyuncu Hafsanur Sancaktutan, ceketinin altına hiçbir şey giymeden verdiği pozlarla dikkat çekti.

1

Kırmızı gül detaylı bir elbise de tercih eden güzel isim, hayranlarından tam not aldı.

2

İDDİA EDİLEN SAHNE GÜNLÜK OLARAK YAYGINDI

'Dünyayla Ben Arasında' dizisindeki iddialı sahnesiyle yeniden gündeme dönen ünlü isim, “Karakterimin adı Berlin'di. Büyük tesadüf, zamanında Hülya Avşar yapmıştı, ben yapmıyorum” dedi. “Bilmiyorum. Daha sonra röportajını dinledim. Yapılması gerekiyordu. Bir yerde senaryoya hizmet ediyorsa gerek yok.” Bir şey değilse yapılabilir. Eğer böyle bir çalışma ana akım olsaydı böyle bir sahneyi canlandırmak istemezdim çünkü çocuklar bile izlerdi. dijitalleşti, oynamam gereken sahneyi işimin gereği oynadım. Konu oyunculuk olduğunda her zaman sınırlarım vardır. Hedef kitle çok “Önemlidir. Bu sahne gerçekten gerekli mi? Karakter derinliğiyle alakalı bir durum. “Bir anlamı var mı? Hikayeyi etkiler mi? Elbette ben de sınırsız bir oyuncu değilim” dedi.

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Sandık başına gidenler bunu görünce şaşkına döndü!  Ünlü isim...Sandık başına gidenler bunu görünce şaşkına döndü! Ünlü isim…
Zorbalığa uğradı! Zorbalığa uğradı! Kötü haberi, “Linç edilmekten bıktım” diyerek verdi.
Saçlarını üçe böldü!  Son versiyon beğenildiSaçlarını üçe böldü! Son versiyon beğenildi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir