Gülben Ergen yeniden borsada! Satış göstergesi olarak yaptığı yorum sosyal medyayı salladı

Sosyal medyada yaptığı paylaşım ve açıklamalarla gündemde kalan Gülben Ergen, geçen yıldan bu yana borsayla ilgileniyor. Ünlü şarkıcı piyasayla ilgili her paylaşım yaptığında hisse senedi yatırımcısının yüzü gülümsüyor.

16 Ocak 2023'te borsanın nabzını kontrol ederek merakını paylaşan Gülben Ergen, piyasanın düşüşünün başlangıcı olarak görülmeye başlandı.

17 Eylül 2023 tarihli bu yazı hafta sonu yayınlanmış olsa da o günden bu yana piyasalarda güçlü dalgalanmalar yaşanıyor.

çanta 2

11 Mart 2024'teki bu paylaşımın ardından BIST 100 endeksi 6 gün boyunca düşüş yaşadı. Gülben Ergen'in son paylaşımı yine dikkat çekti.

çanta 3

SOSYAL MEDYAYA DÜŞEN YORUMLAR

“Bunu hiç görmemiştik, nerede bu #tavan” diyen Ergen'in bu yorumu sosyal medyayı salladı.

çanta 4

Ünlü isme; “Satış göstergesi işe yaradı beyler”, “Kıyamet peygamberi geldi”, “Zehirli ok atıldı, tüm hisse senetlerini sat”, “Dünyanın en iyi çalışan göstergesi yine sattı” gibi yorumlar yapıldı ”

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Met Gala 2024... Kim kıvrımları ve JLO şeffaflığıyla adından söz ettirdiMet Gala 2024… Kim kıvrımları ve JLO şeffaflığıyla adından söz ettirdi
Eşiyle arasında ekran sorunu mu vardı?  Olay tepkisi Eşiyle arasında ekran sorunu mu vardı? 'Setlerin yasaklanması' olayına tepki
Met Gala'nın en iddialısı!  Önü farklı, arkası farklıMet Gala'nın en iddialısı! Önü farklı, arkası farklı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir