Genç kadının itirafı görenleri şaşkına çevirdi! Nur Viral ne diyeceğini bilemedi! “Kocamın her gün başı ağrıyor”

Beyaz televizyon ekranlarında Nur Viral'in sunumuyla yayınlanan “Hayatta Her Şey Var” programı her bölümün gündeminde. Programa gelen itiraflar ve canlı yayında yapılan itiraflar sosyal medyada sıklıkla paylaşılıyor.

Nur Viral'e bazı günler uzmanlar eşlik ediyor ve aile ilişkileri üzerine yorum yapıyorlar. Programın son bölümüne aile terapisti ve danışman Serhat Yabancı konuk oldu.

İTİRAFI HERKESİ ŞAŞIRTTI

Bir izleyici şunları söyledi: 'Kocam bebekten sonra benimle ve evle ilgilenmiyor, her zaman yorgun ve hasta. Eve gelir, akşam yemeğini yer, televizyonun karşısına oturur ve telefonu açar. Bizi umursamıyor. Ailesine de söyledim ama değişen bir şey olmadı. Ne yapmalıyım?' kiliseler.

sadece 1

“HER GÜN BAŞ AĞRISI YAŞIYOR”

Kamuoyunun bu itirafının ardından Nur Viral “Seks hayatınız var mı?” diye sordu. diye sordu. Genç kadın, 'Çok yorgun. Her gün baş ağrısı çekiyor. “Hiçbir şeye benzemiyor” diye yanıtladı.

sadece 3

Yabancı ise; 'Birbirinizle olan iletişiminizi gözden geçirin. “Başkalarıyla sohbet edebilen her insan, eşiyle de sohbet edebilir.” Dedi. Programdaki o anlar kısa sürede gündem oldu.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Uzun zamandır kayıptı... Galler Prensesi nihayet ortaya çıktıUzun zamandır kayıptı… Galler Prensesi nihayet ortaya çıktı
10 milyarlık iş... Yusuf Atala tutuklandı! 10 milyarlık iş… Yusuf Atala tutuklandı!
Yeni albümüne servet harcadı! Yeni albümüne servet harcadı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir