Burak Deniz'in yeni dizideki partneri sosyal medyada gündem oldu! Aralarında 15 yaş fark var…

Ünlü oyuncu Burak Deniz'in yeni sezonda başrol oynayacağı proje geçtiğimiz şubat ayında duyurulmuştu. ATV'de ekrana gelecek Şehrazat dizisinde Komiser Mahir karakterini canlandıracak Burak Deniz için partner arayışları başladı.

ORTAKLIĞI BURCU YAZGI COŞKUN'DA OLDU!

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Dizide göçebe kız Canfeza'yı canlandıracak ve Müfettiş Mahir'e imkansız bir aşkla aşık olacak oyuncu Su Burcu Yazgı Coşkun'dur. Ancak güzel oyuncunun Burak Deniz'den 15 yaş küçük olması sosyal medyada tepkilere yol açtı.

İŞTE O YORUMLAR…

“33 yaşındaki bir adamı 18 yaşındaki bir kızla birlikte yaptığınızda hiç utanmadınız mı?”, “Bu kız her zaman 18 yaşına girmedi”, “Hayır, saçma sapan konuşuyorlar artık”, “Onlar” çok alakasız görünüyor”, “Çok kötü, çok kötü, bu kız yaşından daha genç görünüyor.” “18 yaşına yeni girdi, başka oyuncu kaldı mı?”

“18 yaşındaki oyuncuya 15 yaş büyük erkekle birliktelik yapılmamalı, cast direktörü mutlaka görevden alınmalı ya da meslek değiştirilmeli. Nedense her dizide genç kızları kendinden büyüklerle gönderiyorlar, hiç bir ahlak yok. sol.”

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Pantolon indirme olayı sıradan bir olaydı!  Olayın ayrıntıları ortaya çıktıPantolon indirme olayı sıradan bir olaydı! Olayın ayrıntıları ortaya çıktı
Gerçek hayattaki görünüşü muhteşemdi!  Pozları sosyal medyayı şok ettiGerçek hayattaki görünüşü muhteşemdi! Pozları sosyal medyayı şok etti
Başörtüsü taktı, adını değiştirdi!  Onu görenler tanıyamadıBaşörtüsü taktı, adını değiştirdi! Onu görenler tanıyamadı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir