Bunu siyasi mecraya taşımaya çalışanlara…

Çukurova'nın Bir Zamanlar Demir'de gibi geniş bir hayran kitlesine sahip olan Murat Ünalamış, son paylaşımıyla gündemde. Murat Ünalamış, yerel seçimler öncesinde kapısına bırakılan Murat Kurum broşürlerini çöpe attı.

Murat Ünalmış, “Toprakları yetmedi, çöpü bile bahçe kapısına astılar” diyerek tepkisini gösterdi. Bu sözler tepkilere yol açtı ve bir takipçisinin “Ben bunu onun iş istemesi olarak yorumladım” demesi üzerine ünlü oyuncu patladı.

“ÇEVREYE YARATTIKLARI KİRLİLİK NEDEN YETERLİ DEĞİL…”

“Herkesin senin gibi olduğunu sanmışsındır herhalde. Ben hayatımda hangi tarafı olursa olsun kimseye iltifat etmedim ve çok şükür kimseden menfaat aramadım” diyen Murat Ünalamış, şöyle devam etti:

“Bugüne kadar yaptığım işler bana kimse tarafından bahşedilmedi. Ben yeteneğimle, çok çalışmamla yaptım. Siyasi olarak hiçbir partiyi desteklemediğimi beni tanıyanlar çok iyi bilir. Evet, sanırım ortada bir siyasi parti var. Türkiye'de siyasi ve ahlaki çöküntü. Bunu söyleyen ne ilkim, ne de son olacağım. Çevreye yaptıkları kirlilik yetmezmiş gibi, siyaset yapmaya çalışanlara da acıyorum. Hediye adı altında kapımıza bırakılan eşyaları çöpe attığım tepki videosu.”

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Bir servet değerinde teklifler geliyordu!  Lüks otomobiliyle ünlü olduBir servet değerinde teklifler geliyordu! Lüks otomobiliyle ünlü oldu
Galanın tarzı ve hareketleri sosyal medyayı salladıGalanın tarzı ve hareketleri sosyal medyayı salladı
5 milyon TL'lik soruyu tahmin etti!  Ozan Bingöl alacağı parayı açıkladı5 milyon TL'lik soruyu tahmin etti! Ozan Bingöl alacağı parayı açıkladı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir