“Bu ekonomi çağı” dedi ve özel okul fiyatlarını sert bir şekilde eleştirdi! Seda Bakan'ın ekonomi yorumu gündeme geldi

Yapımcılığını Emre Oskay, Mehmet N. Karaca ve Levent Güneri'nin üstlendiği “Takan Takana” filmi için bugün sete gitmeye hazırlanan Seda Bakan, başarılı oyunculuğu ve güzelliğiyle adından söz ettiriyor.

İki çocuk annesi Seda Bakan, fit görünümüyle her zaman beğeni topluyor. Ünlü oyuncu şimdi de 'ekonomi' yorumuyla sosyal medyayı salladı.

“ÇOCUKLAR GİBİ…”

Tasarruf etmeye başladığını söyleyen ünlü oyuncu, özel okulların fiyatlarından da şikayetçi oldu. Seda Bakan “Yeni bir şey almıyorum. Sadece pahalı kıyafetler alıp 2-3 yıl giyiyorum. Çağ ekonomik çağdır. Özel okul fiyatları fırladı, sanki çocuklar anaokulunda değil de tıp okuyor. “Herkes, her ne olursa olsun, herkese vurur” dedi.

bu 2

2 ve 5 yaşlarında kızları bulunan Seda Bakan'ın bu sözleri kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. Ünlü isme 'Doğru söyledi' gibi yorumlar yapıldı.

Seda'nın kızı

Yerel seçimler 2024

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Türker İnanoğlu'nun ölümünden sonra paylaştılar! "Ah Türker..."Türker İnanoğlu'nun ölümünden sonra paylaştılar! “Ah Türker…”
Doktorlarla ilgili açıklamasına çok tepki geldi! Doktorlarla ilgili açıklamasına çok tepki geldi! “Ben para için varım…”
Uğur Dündar'dan Orhan Gencebay'a sert sözler!  Geçmişi hatırlamak...Uğur Dündar'dan Orhan Gencebay'a sert sözler! Geçmişi hatırlamak…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir