“Bedelini ödedim” diyen Aleyna Tilki şu sözleriyle gündemde: Masumiyetim bakire

“Cevaplı Çınlama” ve “O Sen Olsan Bari” şarkılarıyla büyük başarı yakalayan Aleyna Tilki, bir süre sahnelerde daha az göründü. Daha önce sahneye çıkmasının yasaklandığını açıklayan genç şarkıcı, yeni açıklamasıyla da dikkatleri üzerine çekti.

Ünlü olmanın zorluklarını anlatan Tilki, “Çocuk olamamanın bedelini ödedim. Erkek arkadaşım yoktu, elini tutup sokakta yürüyemedim. Kahve içemedim. O olmadan hiçbir yerde eğlenemedim, biri beni çekti, Amerika'da şöhretimden dolayı kendimi bile rahat hissetmiyordum, çocukluğumu hiç yaşayamadım ve ünlü olmadan da yaşayamadım, çocukluğumu bilirim, insanlar bilmez. bilmiyorum” dedi.

ALBÜMÜNÜN ADI AÇIKLANDI

Milliyet'in haberine göre Aleyna Tilki şöyle devam etti:

OPĞĞ

“Belki de bu yüzden çocuk kaldım. Çocukluğumu şarkılarıma yansıtıyorum. Albümümün adını şöyle açıklayabilirim, 'Countryside' olacak. O çocukluğa duyulan arzudan, temizlikten, masumiyetten dolayı böyle bir isim seçtim. Bu isim, 5-6 yaşlarında tarlalarda koştuğum çocukluğumun nostaljisini yansıtıyor “Artık çocuk değilim, yetişkinim. Masumiyetim bakiredir.”

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Ekin Su itiraf etti!  Telefonunuzda müstehcen mesajlar bulma...Ekin Su itiraf etti! Telefonunuzda müstehcen mesajlar bulma…
Oğlu dedi Oğlu baba yerine “Can” dedi! Eleştiriye gelince…
Cezaevinde yaralanan Bahar Candan hastaneye kaldırıldıCezaevinde yaralanan Bahar Candan hastaneye kaldırıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir