AXIS Communications Yeni Nesil Video Yönetim Yazılımı (VMS) AXIS Kamera İstasyonunu Duyurdu – TEKNOLOJİ

AXIS Communications, merak etmeyin, AXIS Kamera İstasyonu Video Yönetim Yazılımı'nı (VMS) duyurdu. Bu ürün, müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için daha fazla esneklik sunar ve Camera Station ile küçük, tekli tesislerden çok sahalı kurulumlarla büyük, zorlu dağıtımlara kadar her senaryoya uygun alternatifler sunar. İstenilen ideal sistemi özel ağda, bulutta veya her ikisinin kombinasyonuyla kurma imkanı sunar.AXIS kamera istasyonunun kenarıAXIS Camera Station Edge, AXIS uç cihazlarının gücünü AXIS bulut hizmetleriyle birleştiren, kolayca erişilebilen bir kameradan buluta çözümdür. Kullanışlı, kullanımı kolay, güvenilir ve ölçeklenebilir video izleme olanağı sunar. Minimum ekipmanla sahada kurulumu ve bakımı kolaydır. İhtiyaçlarınıza göre SD kart donanımlı kamera veya AXIS S30 kayıt cihazı serisi ile basit bir şekilde kullanılabilen bu esnek ve güvenilir kayıt çözümü, her yerden kolaylıkla kontrol edilebilmektedir.AXIS Kamera İstasyonu ProAXIS Camera Station Pro, sistemlerin bütünsel kontrolünü isteyen müşteriler için güçlü ve esnek bir video gözetim ve erişim yönetimi yazılımıdır. İsteğe bağlı olarak bulut bağlantısından yararlanarak tesisleri kontrol etme ve özel ağlarda doğru çözümü oluşturma esnekliğine sahip olmalarını sağlar. Etkili video yönetimi ve erişim kontrolü için ihtiyacınız olan tüm güçlü özelliklerle birlikte gelir ve tüm Axis ürün yelpazesini destekler. Aynı zamanda bir web istemcisi, veri kontrol panelleri, geliştirilmiş arama yetenekleri ve isteğe bağlı bulut bağlantısı gibi yeni özellikleri de içerir.AXIS Kamera İstasyon Merkezi

AXIS Camera Station Center, buluta bağlı yüzlerce hatta binlerce AXIS Camera Station Pro veya AXIS Camera Station Edge sahasını tek bir merkezden etkili bir şekilde yönetmek ve çalıştırmak için yeni olanaklar sunar. Her yerden erişilebilirlik ve birleşik çoklu saha cihaz yönetimi, kullanıcı yönetimi ve video işleme sağlar. Ayrıca Active Directory, kullanıcı grubu yönetimi ve 7/24 destek gibi kurumsal BT özelliklerine sahiptir.

Bulut tabanlı hizmetler Bulut tabanlı hizmetler artık AXIS Camera Station Bulut Depolama, AXIS Camera Station Pro ve AXIS Camera Station Edge'e eklenebiliyor ve kurulumlarında ek kolaylık sağlıyor. Kayıtlar, yedekleme amacıyla bulutta güvenli bir şekilde saklanırken, birincil depolama alanı olmasa bile bunlara her zaman erişilebilir olacaktır. AXIS Camera Station Pro 30 Nisan 2024'te piyasaya sürülecek ve bunu AXIS Camera Station Edge, AXIS AXIS Camera Station Center ve AXIS takip edecek. 2024'te Kamera İstasyonu Bulutu. Depolama takip edecek Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası.

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir