Aşk Adası şampiyonu Ekin Su itiraf etti! Telefonunda müstehcen mesajlar buldu

İngiltere'de müstehcen anlarıyla çok konuşulan Aşk Adası yarışmasında bir Türk oyuncu yer aldı. Yarışmada 'Kuzey Yıldızı İlk Aşk' dizisinin yıldızı Ekin Su Cülcüloğlu birinci oldu.

50 bin liralık ödülü partneri Davide Sanclimenti ile paylaşan Ekin Su Cülcüloğlu, 11 ay süren ilişkisinin ardından haziran ayında ayrıldıklarını ancak ayrılığa uzun süre dayanamayacağını açıklamıştı.

İkili bir kez daha barıştı ve ardından hemen ayrıldı. Ekin Su, ilişkisini ilk kez açıkça konuştu. Davide'nin bitmek bilmeyen aldatmacasının, Ocak ayında sona eren 18 aylık ilişkilerinin nasıl korkunç bir sonuca yol açtığını anlatan Ekin Su, çok kırıldığını itiraf etti.

“YALNIZ OLMAKTAN KORKUYORUM”

“Davide'e yönelik suçlamalara asla inanmak istemedim ama insanlar sürekli olarak beni aldattıklarını söylüyordu. “Yalnız kalmaktan çok korkuyordum ve onsuz Ekin-Su'nun kim olacağını bilmiyordum” diyen kadın, erkek arkadaşının telefonunda müstehcen mesajlar bulduğunu anlattı.

8988

Türk oyuncu, “Aslında Davide'in telefonunda Manchester'daki dairesinde kapüşonlu iki sarışın kızın fotoğrafını gördüm. Aslında kızlardan biriyle yılbaşı partisinde tanıştırılmıştım.” dedi.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Pantolonuna bakan herkes tekrar baktı! Pantolonuna bakan herkes tekrar baktı! “Düştü, ateş edemiyor, çok hasta”
Sosyal medyada gündem oldu! Sosyal medyada gündem oldu! “Bir daha asla olmadı”
“Masumiyetim bakire” dedi ve kalbini açtı! “Erkek arkadaşım…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir