Acun Ilıcalı, Saba Tümer'e şunları söyledi: “Hayatım skandallarla doluydu”! O Ses Türkiye Hasan Doğru yılbaşına bakın kimi davet etti! “İmam TV8'de çıkacak…”

Kahkahalarıyla adından söz ettiren Saba Tümer, Kimseye Söylemediğim Şeyleri Anlatıyorum adlı YouTube programını başlattı. Programın ilk konuğu ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı oldu.

Özel ve iş hayatıyla ilgili samimi itiraflarda bulunan Ilıcalı, yaşadığı anıyla herkesi güldürdü. Ilıcalı, “Hayatım rezillikle geçti” dedi ve ekledi: “Üçüncü dakikada tanımadığım insanlarla sohbet ediyordum.” “Sanırım ben bir arkadaşım ve üçüncü dakikadır onunla konuşuyorum… Bu kişiyi tanımadığım için bana ne oldu?” dedi.

zeka 1

Ilıcalı sözlerine şöyle devam etti; ''Bir gün asla unutmayacağım. O Ses Türkiye Hasan şampiyon olmuştu. Bir gün Hasan'ı stadyumda gördüm. The Voice'un yıldızlarını yılbaşı gecesi ayırmaya karar verdik. Stadyumda milli takım maçını gördüm. Ne yaptığını söyledim? Yılbaşı gecesinde birlikteyiz. 'Ne yapacağız?' diye sordu.

zeka 2

Ne yapacaksın, şarkı mı söyleyeceksin dedim. “Kim söyleyecek kardeşim?” Dedi. Ben de 'Sen söyleyeceksin, kim söyleyecek, plan yapma, seni arayacaklar' dedim.

zeka 3

“Kanalımızda yer alan imam…”

Daha sonra Esat geldi ve bana kiminle konuştuğumu sordu. Ben de kendisine Ses Hasan'la konuştuğumu söyledim. Bana nerede olduğunu sordu. Uzaktan gösterdiğinde Hasan olmadığını söyledi. Konuştuğum kişinin Ramazan ayında kanalımıza çıkan imam arkadaşı olduğunu söyledi.

saba aküm

Acun Ilıcalı'nın söylediklerine çok şaşıran Saba Tümer, “Sana inanmıyorum” dedi. Ilıcalı, “Hayatım skandallarla doluydu” diyerek yanıt verdi.

Yerel seçimler 2024

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Cesur sahnelerden bahsetti: Cesur sahneleri anlattı: “Korktuğumuz sahne”
Toplandılar!  Sosyal medya yok ediliyorToplandılar! Sosyal medya yok ediliyor
Final öne alındı!  Tarih belirlendi Final öne alındı! Tarih belirlendi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir