10 bin dolarlık gıda krizinde bu olağan bir durumdu! Cem Yılmaz'dan eski eşi Ahu Yağtuğ'a inanılmaz sözler

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, 2012 yılında model ve oyuncu Ahu Yağtu ile evlendi. Evlilikleri sırasında bir oğulları olan çift, 20 aylık evliliklerini 2013 yılında sonlandırdı.

Cem Yılmaz'ın oğlu Kemal için aylık 10 bin dolar nafaka, Ahu Yağtu'ya ise 500 bin dolar tazminat ödenmesine karar verildi.

DOLAR ÖDEMEK İSTEMİYOR

Yıllardır oğluna 10 bin dolar nafaka ödeyen Cem Yılmaz, dolar kurunun aşırı artması üzerine nafakanın TL'ye çevrilmesini istedi. Ancak mahkeme onun talebini reddetti.

'ANNENİZE GÖSTERMEYİN'

Cem Yılmaz'ın bir süre önce mal varlığıyla ilgili haberi oğlunu uyardığı belirtildi. 20 milyon dolarlık servete sahip olduğu söylenen Cem Yılmaz'ın, bu haberin ardından oğlu Kemal'i “Annen görmesin” diye uyardığı söyleniyor.

Cem Yılmaz bitmek bilmeyen gıda krizini anlattı. Instagram'daki magazin paylaşımlarıyla tanınan İlhan Çevik, Cem Yılmaz'ın programından takipçilerinden aldığı mesajları paylaştı.

Cem Yılmaz

GIDA KRİZİNDEN BAHSETTİNİZ

İlhan Çevik'e gönderilen mesajlarda Cem Yılmaz'ın yeni programında yemeklerinden bahsettiği görüldü. Yılmaz gösterisinde şunları söyledi: “Benimki nafaka değil, benimki nafaka!” dedi.

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Hayranlarını korkuttu!  Ameliyathaneye götürülecekHayranlarını korkuttu! Ameliyathaneye götürülecek
Boşluk!  Bakan tekrar baktı.Boşluk! Bakan tekrar baktı.
Elveda heyecan verici!  Gözyaşları sel oldu: Elveda heyecan verici! Gözyaşları sel oldu: “Yemin ederim, o kadar alışmıştım ki.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir