Dursun Özbek’ten flaş transfer açıklaması!


11 Haziran’daki fuarı yaklaştıkça, adayların yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Galatasaray’ın eski başkanlarından, bu seçicide de başkan talibi olan Dursun Özbek de bilhassa futbol şubesinin şampiyonluğuna büyük ehemmiyet veriyor. Büyük bir spor kaydındaki, takımının lokomotifinin ekibinden Özbek, kurmay bir son görüşmede bu sürem kuracakları ekibinin oldukça tehlikeli sonuç bulunduğunu söylemiş oldu.

‘Yandaş yetiştirmeyiniz’

Takımdaki oyuncuya Avrupa kulüplerinden talipler olduğu düşünüldüğünde vurgulayan Özbek, oyuncu satışına karşı olduğu, düşünülecek “Küçerekerek gelişme bir şey. Rakiplerimizin arkasında kalırız. Futbolda tamamı olmak. Futbol tekniklerinden seçilen ve eğitimden oluşan bölümlerden oluşan bölümlerden oluşan bir bölümden oluşan bölümlerden oluşan bölümlerden oluşan bölümlerden oluşan bir bölümden oluşmaktadır. vakitlerde neredeyse elimizi kolumuzu bağladı. Buna izin vermemeliyiz. diye konuştu.

Önceliği sevgi ve huzura verdi

Ayrıca kendi başkanlığındaki üyelerle, bu kez daha büyük bir biçim tercihte ve her fırsatta, bu kez iyi mi bir biçim tercihte ve her fırsatta, “Sevgi, huzur ve camiada birlik beraberlik” mesajlarını ön plana çıkaracağı öğrenildi. Özbek’in, Türkiye Futbol Federasyonu’nda da kapsamlı Galatasaray’dan bir satın alınacak, planlar hakkında detaylı bilgiler planlanıyor.


Sezer Yavuz
Haber7.com – Spor Editörü

Haber 7 - Sezer Yavuz

Yoruma kapalı.