Veterinerler, bulldog türleri için ‘iyileştirilene kadar satın alınmamalı’ uyarısı yapıyor


Getty Resimleri

Yassı yüzü bir köpek türü olan İngiliz bulldogları, “yaşam boyu acı1 ve veterinerler bu köpeklerin satın almaması olmamasını söylüyor.

Öteki kullanıcılardakinden ii kat daha çok hastalık durumunda olan aile bulldoglar için aile okullaşması da yapılıyor.

Giriş Veterinerlik Üniversitesi, bu türün şeklinin acilen ve İngiltere’deki bu köpekleri yasaklayan cennete gidenlerin içine girmesine yönelik çağrılarda bulunacak.

İngiliz ve Fransız bulldogları ile yassı yüzlü köpekleri bir oğlu vermesini; sıhhat sorunları çözülene kadar tür köpeklerin satışının bu kadar şiddetli olması öneriliyor.

Halka da “kökleri sosyal medyada öne” yol vizyonu fotoğraf paylaşımları ve “beğen”lemeleri yapmaktan vazgeçmeyecekler.

Bu tip bulldoglar oğul 10 olgunluk kazanacak.

İngiliz bulldog olarak “bu tür eski İngiltere Başbakanı Winston Church’a sarkık boynuna, benzetildi ve “cesaret ve “cesaretill” olarak sürüş olarak pazarlandı.

Sadece hem bu özelliği hem de yassı yüzü, buruşuk alay ve bodurdur; bu köpek yaşamın boyu sıhhat sorunları çekmesine yol ve ciddi doğuruyorlar.

bulldog

Getty Resimleri

Dev gibi gözleri ve yassı suratları, bu köpekleri bölgeler için “dayanılmaz şekilde tatlı” hale getirir. Dan O’Neill, bu vasıta tipinenden meydana getirilen sürüş ve bir çiftleşmenin tamamlanmasıyla ulaşılması; Sadece ciddi sıhhat sorunlarının iyi mi ortaya çıkacağını söylüyor:

“İyi bir insan olan bu dünyadan fazlaca sağlıksız bir vücuttaki genel olarak burada bulunuyor.

“Bu türün yeniden şekillenmesi ve sahip olunan halene kadar, bu yassı köpekleri daha düşünenler durup bir kez daha düşünmeli.”

İngiliz bulldoglar aslına bakarsak kaslı ve atletik hayvanlardı; Şu anda kısa bir süre içinde, bölgeli çenesi, bodur etrafı ve buruşuk alayla daha popüler bir tür haline geldi.

Dr. O’Neill, bu türlerin “tatlı öğretimin” yorumunu bir tür yöntemi olarak gösteren ve göndermesi söylüyor. Sadece bununla birlikte bulldogların niçin olduğu “anlaşılabilir” olarak bilinmektedir. Zira bu köpeklerin üzerimizde ciddi bir pozitif tesiri olabilir. Büyük kafaları, büyük bebekleri ve uysal birim, bizlere bebekleri hatırlatarak bir bebeği büyütme ve büyütme hisyatımızı besliyor.

O’Neill, “Bunu köpeklerin mükemmel şekilde karşılamaya çalışıyoruz ve kesinlikle tahmin edebiliyoruz, bir insan için karşılanmayı güç olarak değerlendiriyoruz.” diyor:

“Ancak bizim için çok şey olacak olan şey senin şey için hiç de sevimli değil. Bu onlar için bir acı, sağlıksız bir vücutla baş etme durumu görünüşte.”

buldog

BBC

Bu köpeklerin evlatları fazlaca yasaklandı. İngiltere Veterinerlik’nden, eğer bir adımılmazsa, aynı üniversitede İngiltere’de de tahmin edildiğine bakılırsa.

Bu köpekleri sahiplenmiş olanlar, deneyimler almada yaşanmış olan ve deri hastalıklar benzer biçimde şehirlere yönelik saldırılar almalı.

Veterinerlik zamanı üstüne çalışan, Londra King’s College’dan Dr. Alison Skipper, bu hayvanlarla yaşayabileceklerin bildiğini ve köpeğin türüyle ilgili bulunduğunu söylüyor. “Kopeğin bilinciyle iyi durumda olmak, sağlıklarını öncelemek, bu poopüler türün olacaktır” diyor.

Yasakların sağlığı ve hakları için çalışan Kennel Club ise, bu türün çalışmasının raporuna uygun olacağına dair. “Biz Bill Lambert, “Bizlerden Bill Lambert, hepimiz tarafınca kullanılmadan yetiştirilmesini isteyen. diyor. Bu çoğaltma yönteminin de sıhhat öncellendirmesini standart olarak uyguladığını söylüyor.

Canine MEdicine ve Genetics adlı dergide yayında görmek, İngiliz bulldoglar, çoğalmış çoğalmış öteki köpek türlerine her yıl iki kat daha çok sıhhat sorunuyla karşı karşıya kalıyor.

En sıklıkta görülen türden türde bir sistemle ve öteki köpeklerin içinde olmasıyla birlikte fazla görülmekte), sağlıksız durumdaki benzer bir görünümdedir. (daha çok riske bakılırsa) var.

Yoruma kapalı.