Mandarin Oriental, Bodrum’da anne ve kızlarına özel spa


Anneler Günü’nde sıhhatli ve mutlu bir tatile hazır mısınız?

BODRUM- BODRUM- Bodrum Yarımadası’nın en büyük koyu olan koyu’nda yer edinen ve onun detayı ile eksiksize tam bir dinlence günü yaşatan Mandarin Oriental Bodrum, anne ve kıza hususi olarak gösterilecek şekilde bir SPA bir Cennette olanlarla gösterilenlerle.

Kata ve 2.700 metrekareye yayılan The Spa at Mandarin Oriental, Bodrum’daki anne ve kızlarına hususi olarak sunmuş olduğu olanaklarla sıhhat ve yeni dinlence için fırsatlarla dolu dolu.

Mandarin Oriental, Bodrum, Anneler ve Kızları atmosfer için yaşam için spa merkezinde, içinde bulunan yoga, kese ve hamam, masaj, mini yüz ısıtıcı ve tazelerden meyvelerden oluşur.

mandalina-oryantal,-bodrum-020.jpgAnneler Günü için de kendine özgü bir tecrübe yaşatacak olan paketler için lütfen www.mandarinoriental.com/bodrum adresini ziyaret edin.

mandalina-oryantal,-bodrum-019.jpgMandarin Oriental, Bodrum Hakkında

Mandarin Oriental, Bodrum; Bodrum Yarımadası’nın, yer edinen Aden Koyu’nda Ege Denizi’ni yazılı olarak gören denizde 60 arazi üstünde konumlanmaktdır. Resort, 100 senelik zeytin ve ağaçlarıyla içinde yemyeşil bir tepe üstüne hususi yapılı yapılarıyla geniş ve geniş konaklama alanı içinde tam teras yada balkona, belirli bir kısmı ise hususi bahçe ve son alanı haiz oda, tam oturma ve hususi mutfak ve son alanı haiz oda, tam oturma ve hususi bina Dairesi, süit ve villa olmak suretiyle toplam 132 tane konaklama biriminden oluşmaktadır. Yenilikçi ve gastronomik mutfakn sergilendiği restoran ve barlara ek olarak, 2.700 m2 üstüne kurulu spa merkezi, grubu ödüllü spa konseptini Mandarin Oriental’a özgü holistik holistik imza araçlarını ve sıhhatli yaşam merkeziyle beraber servisler. Ek olarak, hususi organizasyonlar için uyarlanmış etkinlik alanlarında, en lüks alanlarda bir araya gelen alışveriş alanında, hususi kumsalları ve bir alana yaylanma tatili ile dinlence köyü, kişiselleştirilmiş lüksü bir araya gelecek bir dinlence merkezinden olacak.

Mandarin Oriental Hotel Group Hakkında

Mandarin Oriental Otel Grubu, dünya genelinde lüks bir otel, resort ve rezidansların sahibi olmuş ve işletmecisidir. Asya’daki köklerinden doğarakca meşhur bir marka gelen, şu anda 24 ülke çapında, her biri bir grubu Doğu kültürü mirasını ve kendine özgü ilinti okulu 36 oteli ve grup yedi rezidansı işletmekte. Mandarin Oriental, Jardine Mathe Mathe’nun bir üyesi olup, üreme grubu olan bizim otel ve rezidanı barındırmaktadır.

Yoruma kapalı.