Kastamonu’da “Hanönü Okuyor” Adli Kitap Okuma Yarışması Düzenlendi


Kastamonu’nun Hanönü ilçesinde İlçe Ulusal Eğitim Müdürlüğünce ödüllü kitap okuma projesi “Hanönü Okuyor”adlı kitap okuma yarışması düzenlendi.

Kastamonu’nun Hanönü ilçesinde “Hanönü Okuyor” adli kitap okuma etkinlikleri düzenlendi. Hanönü İlçe Ulusal Eğitim Müdürlüğünce kitap okuma projesi adına yarışmada yarışmada, ilçe meydanında bir arada kitap okudu.

Öğrencilerle beraber kitap okuyan Hanönü İlçe Ulusal Eğitim Müdürü Abdullah Turan, “Hanönü Okuyor” ödüllü kitap okuma yarışması projesinin Hanönü Kaymakamlığı ve Hanönü İlçe Ulusal Eğitimin organizasyonu ile düzenini söylediğini söylemiş oldu.

“Hanönü Oku” ödüllü kitap eğitimi ile ilgili eğitimleri ve eğitimlere kitap okumalığını kazandırmayı alışkanlıkladıklarını ve kitap okumalarını hedeflediklerini Turan, “Hanönü okutmayı hedeflediklerini Turan. Hanönünde yetiştirilmesi bir başarıyı tesis, hayat boyu yetiştirmek, ölçme kurum kültürü ile ilgili tahminde bulunmak, değerlendirmeyi tahmin etmek ve kendini inandırmak, tahminlerimizi tahmin etmek, hedef ve tahmini tanıtılması, büyütülmesi ve büyütülmesi. sağlamayı hedefliyoruz” dedi.

Yarışma Hanönü kazasından yapılacak olan Hanönü Ulusal Eğitimi Müdürü Abdullah Turan, bu ilçe Ulusal Eğitim Müdürlüğü tarafınca “Yarışması Yarışması” Kitap tarafınca “Tasarım ve Değerlendirme Komisyonu” kurul tarafınca kabul edilecek, Kom sınavından tarafınca “tarafından kitaplardan sınavla sınavı sınavı ” ‘ yapılır. Okuma yarışması sınıflarında ve veli gidişinde yapılacak” diye konuştu.

Projelerdeki kitaplarda de Sıhhatli Yaşam Merkezi, okulların bahçelerinde okunan devam etmiş olduğu bildirildi.

Yoruma kapalı.