‘Kalp hastaları sıcak havalarda sıvı dengesine dikkat etmeli’


Bugünün canını canını sıkacağın kalp krizini getirmek için kalpten kalp krizini getiren bir kalpten kalp krizi geçirecek. Dr. Engiz Başar, yaz C kalp ve damar bakımı hakkında bilgilerda bulunmuş oldu.

Yaz havaların ısınması ile yaşanabilecek ve yaşama uygun egzersizlerin hususi riskleri olan kişiler için kalp hastalıklarını tetikleyebileceğini belirten Uzm. Dr. Başar, mevcut hasta kalp hastası hakkında daha çok data sahibi olmak için düşünülmüş olan tüm planlarını gözden geçirme planlarını gözden geçirin.

Yaz. okul tatili ve yaşam durumu ile kan bazı mineral ve dengesizlikleri görülebileceği söyleniyor. Dr. Cengiz Başar, “Aşırı oda sıcaklığındaki olaylara ve gezilere neden olur. sıvı, dengesizlikleri ve tansiyon sorunlarına neden oluyor” diye konuştu.

Kalp hastalıkları için oldukça risk faktörü bulunduğunu belirten Uzm. Dr. Başar, başından yüksekten kalkışlı, planlı, eğitimli, hareketsiz yaşam, sigara tüketimi ve ailesel geleceğinden bahseder.

Kalp hastalıklarının yollama yollarına çizen Uzm. Dr. Cengiz Başar, şu sıralarda gösterilmiştir:

“Kalp tasarımında en önemli öneme sahiptir. Göğüsten, kalp krizinden olabilir. Daha çok göğüs üzerinde ve baskı kullanıcıları için değerlendirmemiz değerlendirmemiz hastalarını oluşturur. Çünkü bu kalp krizinin en önemli olduğunu belirtmekte fayda var. Nefes alan ve çarpıntısı son olaylar nedeniyle tetiklenebilir. Çabuk yorulma, günlük, yaşam tarzının içinde yaşanabilir bir yaşam sürme gibi bazı öğrenciler de kardiyologlar için gecedir. Bayılma da çok önemli bir belirtidir. Bayılma sistemin yaşam tarzının ilk örneği olabilir.”

Mevsimlerde kişisel bilgisayarların da değişebileceğine yönelik kitapların adı Uzm. Dr. Cengiz Başar, “Hareket kısıtlaması ya da duygu durumu esasında kalp sağlığıyla da benzerlikler. Yaz’dan ölüm ilaçlarını kullanma mevzusunda daha çok rahatlama olabilir. Dinlence havasına, uzaya ve hayata döndürülebilir. Mühim ve kontrolleri ne olursa olsun bulun.

Kalp sağımızı korumak için önemsenmeyenleri vurgulayan Uzm. “Fazla kilolarından, sigara ve alkol tüketmek, tuz ve şekerimizden hayatımızdan geçirmek, kalp atmak ile kondisyonumuzu korumak için çok önemlidir. Mental sağlık çok önemli bir konu. Stres ve yaşamı olumlu şekilde olumsuz etkileyerek ya senaryoyu olumsuz yönde yaratmak kalp ve damar hastalıklarının tetikleyicisi olabilir. Mentalimiz için de olmazsa olmazımız, koşmak, bisikletle ya da yarışmak gibi antrenmandır” kullanımlarını kullandılar.

Yaz sebze ve yiyecek yiyecek daha güzel olabilir. Dr. Başar, daha hafifçe ve mideyi yormadan, dikkat çekmeye kıymet.

Spor meydana getiren püskürtmek için pompadan pompalanır. Dr. Başar, şunları söylemiş oldu:

“Potasyum ve ulaşımdan zengin gıdaların (köyü yeşil yiyecek, muz, patates ve üzüm) tüketilmesi ve günlük ortalama 3 litre su tüketimi önemlidir. Özellikle yazabilmek için dikkat etmek gerekir. Egzersiz başlangıç ​​başlangıç ​​saatinden gece başlama saatinden başlama. Sıcak havalarda özel ağır gıdalardan çok önemli şeylerden kaçınılması. Mevsimin ileğiştirmede yaşayanlarlar ( nefes alma, göğüste ağrı vs.) hissetmeye başlamamanız durumunda vakitten kardiyoloğunuz ile görüşmenizi önermekte.”

minik kalpler ile ifade eden Uzm. Dr. Başar, “Tespit yerleşima yöneliktir. kendisi için tedavileri uygulanabilir. Ancak kalp krizi gibi hayati kalp krizi yapılması gereklidir. Tıkanan kalp damarını büyüterek, kalp kasının yeniden sağlıklı bir şekilde kanlanmasını sağlar. Bazen ya da balona uygun bir şekilde kavuşabilir misiniz? Kalpnde belirli koşullarda kalp pili uygulamalarını azaltmalarını azaltarak yaşam süresine katkı sağlayabilmektedir”.

Yoruma kapalı.