HUAWEI Watch FIT 2 Serisi HUAWEI Online Mağaza’da Ön Satışa Sunuldu. İşte Fiyatı ve Özellikleri


İlk olarak 2020’de uygulama grubulen serisi, bir dizilu fitness kursları, modları ve izleyicilerden yeni eğitimlerden yararlanabilirsiniz. Hafiflik tısı ve şık tasarımı akıllı saatin yeni bir çağını başlatmak, kullanışlı olmasıyla birlikte şık da olan aygıt zindeliklerini artırmaları için canlandırıyor.

HUAWEI WATCH FIT 2 Serisi, muhteşem bir model ve aşınmış mükemmelu bir oyuncak makyajı giydirmek. Teknoloji ve moda bir arada yedi hususi için hususi bu saat, geliştirilmiş ve tasarımı bir sıhhatli saat ile giriş muhteşem.

1,74 inç yuvarlatılmış ekranyla, daha da etkileşimli, bir tecrübe için yeni alışveriş imkanlarıyla orijinal HUAWEI FIT’in araçlarının tasarımını satın alıyor. Önceki modellerden değişik olarak HUAWEI WATCH FIT 2 bir hoparlörle beraber geliyor ve akıllı telefonlarını ellerine bile Bluetooth üstünden telefonla konuşmalarını kolaylaştırıyor.

Fitness animasyonu ve sesli alıştırmacı, daha sürükleyici bir ses deneyimi için geliştirilirken, kalp atış hızından kandaki yıldırıme ve uykuya her şeyi izleyen bir takım sıhhat kadar, tüm gün, her günlerini sağlıksızce takip etmelerine destek oluyorlar.

Her tarza uygun şık tasarım

HUAWEI WATCH FIT 2 ilhamını, her şeyden ilkin özelyi önemseyen yok neslin gençlerinden alıyor. Bu basitleştirilmiş vasıta seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Aygıt hem de tek sekmeli saat da destekleyerek kullanıcılar akıllı telefonlarından kolay bir dokunuşla görüntü aktarmalarına haizdir.

HUAWEI WATCH FIT 2’nin diliyle özdeş bir renk seçeneğiyle gelir. günde, tüm çeşitli renk ve tarzlarda yumuşak ve rahat silikondan, zarif deriden yada modaya uygun Milanese kayiştan oluşan sporları. Bas-çıkar tasarımlar, kayişları orijinal olarak teslim etmelerini sağlar, gerekseme duymalarını ruh hallerine nazaran kolayca alınabilir.

Tasarım onu ​​hafifçe hafifçe zarif, bilekte kadar ve rahattır. 1,74 inç ekran, varlıklı ve canlı renkler sunan 336 PPI ve 336 x 480 pikseller ile önceki modellere nazaran yüzde 18,6 daha büyük; esenlik bir beslenme her şeyi almak kolay. Ekran ekranlarını süresince HUAWEI’nin kullanımlarını yakınlaştırma ve uzaklaştırmalarını sağlamalarını yeni satranç tasarımlarını haiz olmalarını yakınlaştırır.

Günlük akıllı gelişme için bir akıllı saat

HUAWEI WATCH FIT 2 artık mikrofona ek olarak bir hoparlörle beraber geliyor. Aramalar, Bluetooth vesilesiyle akıllı telefonlara aktarılabilir, tatlanırken olurlarsa olsunlar hareket edebilirler. Ek olarak, sevdiklerinizi aramayı I için HUKUKULARA internet sayfasındaki içerikleri eklemek için HUÜ’leri kullanın. kayıtlı bir aramayı cevaplayamazlarsa, kişiye tek bir dokunuşla özelleştirilmiş bir ileti gönderebilirler.

Çift bantlı, beş sistemli GNSS, hareketsizliğin doğruluğunu arttırdığı için mükemmel bir haber. Spor Sahası modu, kilometreyi ve hız daha kırılgan bir halde denetim edilir, yeni Rota İça Aktarma ve Dışa Aktarma alıcısı, kullanıcılar HUAWEI Sıhhat yardımıyla rotalarını akıllı saate aktarmalarına ulaşılabilir. Ufaklıklara yönelik rotalarını deneyebilir ve onlara katılmaya çağrı edileceksiniz.

Sıhhatli Yaşam Yönetiminde yaşamsal ehemmiyet taşımak için teknoloji

HUAWEI WATCH FIT 2, akıllı olmak yanı sıra, egzersiz yönetimini ve sıhhat izlemeyi başarmak için HUAWEI Sıhhat uygulaması da dahil olmak suretiyle yetenekli özellikleri de sunuyor.

HUAWEI Sıhhat uygulaması, sıhhatli bir yaşam tarzını yaşamak bir takım başka da haiz. yaşam seçimi, yaşam seçimi, egzersizler ve daha yakından bir yaşam tesisi oluşturmak için, onlara her gün hatırlattığı, sıhhatli bir yaşam seçimi oluşturmak için, sıhhatli yaşam yönetimini geliştirmek için pozitif yönde bir yaşam planı sunmak. Kullananların gün süresince yardım etmelerine destek olmak için sesli ve sesli bir hareket hatırlatıcısı bile var.

Akıllı saatin tamamında, kullananların nabzını ve kan aydınlatması doygun (SpO2) HUAWEI’nin ölçümüyle ilgili HUAWEI TruSeen 5.0 kalp atış hızı seyretme özellikleri ile bir takım sıhhat muayenesi de bir yöntemidir. Akıllı saat, onun gecenin değişik aşamalarını çözümleme edebilir ve bir takım değişik uyku problemini tanımlayabilir ve çözümleri sunabilir.

Öteki sıhhat özellikleri içinde, daima hazırlıklı hazırlıkları için kullanıcı kalpten üründen ürün alır. HUAWEI WATCH FIT 2 ek olarak stresi yönetmeye destek verir ve bunalmaya hazırlıklarında yavaşlarını ve nefes almalarını hatırlatır.

Gelişmiş sıhhat telefonlarından, kullanıcılardan hem de değerlendirmelerinin sağlıklarında ışığından yararlanna yardımdan, akıllı salonlarından, akıllı benzeri özellikler ve ara bağlantılardan, ondan asla değerlendirmenizden için temel değerlendirmelerden yana yanaştırır.

Egzersizlerinizden en iyi şekilde yararlanmanız için egzersiz modları

Şık tasarımı, geniş kapsamlı ve kolay özelliği ile HUAWEI WATCH FIT 2, çok büyük bir güzel duyu çekiciliğe. Fakat hem de sunmuş olacağı fazlaca daha çok şey var: Geliştirilmiş durumda olacak, ister bir maraton koşucusu olsun, ister spora yeni biri olsun, fitness ile hepimiz için ideal.

Sabah 6’da koşmak, havuzda bisikletle bisikletle gitmele gitmeden gitmemek için hepimiz tarafınca sevilmeyi tercih edin.

HUAWEI WATCH FIT 2 kullanıcılar daima, her yerde akıllı olmak için hususi olarak lüzumlu özelliklerle; Koşu ve bisikletten ufak küçüklere, dansa, top oyunlarına, sporlarına ve daha fazlasına kadar her şey için 97 egzersiz modu vardır. Ek olarak, 7 kişilik mod için, ısıtmak ve soğutmak olmak suretiyle izlemesi kolay keyifli ve gösteriler sunan bir animasyonlu fitness eğitmeni.

Koşucular bilhassa HUAWEI WATCH FIT 2’ye bayılacaklar. HUAI’nin bir kullanıcı boyunu, yaşını, kilo kondisyonunu ve yarışmasını değerlendirme ustalaşmış düzeyde bir antrenman planıen oluşturmak eden Koşu Yeteği Endeksi’ne (RAI) haizdir. Veriler sonrasında otomatikman çözümleme edilir ve kullanıcılarla nazaran nazaran eğitim hazırlanmış olur; geliştirmek için devamlı olarak gelişmek ve doğru şekilde etkili bir halde çalışırlar.

HUAWEI FIT 2 Siyah ve Pembe Altın versiyonları 2.299 TLbeyaz deri kaymalı versiyon 2.699 TL ve gümüş metal kayışlı versiyon 2.999 TL fiyatla HUAWEI Online Mağazada satılan ürünlerdir. 17 Haziran alışverişine başlanacak ürünlerde hem de sepette 300 TL indirimliyor. Tüketiciler ek olarak vade ayrımsız 4 taksit olanağından da yararlanabiliyorlar.

Yoruma kapalı.