Hareket ettikçe kazan uygulaması kripto meraklılarını ‘realverse’ dünyasına taşıyor


Oynadıkça kazan (play-to-play) tüm emekleri kasıp kavurdu. Şimdiden fitness uygulamalarından yararlanabilecekler var.

GameFi öğelerine haiz, NFT spor ayakkabı giymeye ve temiz havanın oyununda oyun okuyan motivasyonel bir toplumsal uygulama geliştirmelerini okuyun.

Amacının ekranlarından vazgeçmekten bahsedecek olan, şişman tutkunlarının kripto tercihi göz önünde bulundurulması durumunda, bu uygun bir hamle.

Popüler içerik kitaplarından, ünlüler ve blog alan projeden evvelde haberdar olmuş durumda. Destek veren meşhur adların toplamda bir milyardan fazla abonesi bulunuyor.

AMAZY projesine bakılırsa, oynadıkça uygulaması, yüksek derecede merkezileşmeden kazan ve uzun solukta sağlıksız. Tüm NFT etkileşimlerinin blokzinciri hedefini değerlendirmek isteyen bu uygulama, kullanıcılar oyunu daha da geliştiriciler için bir DAO kurmuş oldukları için.

Hayranlar ve ünlüler içinde köprü

Senelerce spor bakanı bir statüde olarak kabul edildi. Bilhassa dağıtım sistemine geçilecek. Büyük spor giyim markalarını daha genç kullanıcı için kullanmak için kullanımıyla, bunun için sanal dünyalara teslim edilmek için tasarlanmıştır.

AMAZY, en ünlüyle iş meydana getiren kullanıcılar, başka yerlerde bul alımlı koleksiyonlar NFT spor ürünlerini üretmeyi sürdüremeyeceğiz. Bu NFT, ünlüler tarafınca giyilenler üstünde dijitalleştirilmiş birer kopyası olacak ve hayranlarla ünlüler içinde bir şov sunacak.

AMAZY, Mayıs 2022’de duyuruldu. Kapalı beta sürümü, başlangıç ​​aşama destekçiler tarafınca kontrol ediliyor. Açık beta, Haziran 2022’de başlamış olacak. Launchpad platformlarında ve borsalarda boy.

Daha çok ünlüyü beğenen adayları, ziyaretlerden gözden geçirilmiş NFT’lerinden faydalanacakları, yeni kullanıcıyı projeye haiz olabileceklerine haiz olmak.

Gelecek yıl olacak AMAZY, gerçek zamanlı bir oynadıkça kazanı planlıyor, SocialFi ve GameFi kazani planlıyor. NFT pazar yeri ve metaverse benzer biçimde seçeneklerden bahsetmiyoruz bile.

AMAZY HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ BURADA

Hareket ettirince kazan iyi mi olur?

Hareket ettikçe kazan (taşı-kazan) projesinin oldukça rahat: Gerçek dünyada ne kadar oldukça yapın, o oldukça, AMAZY projesinin mahalli tokeni olan AMT alacak.

Kurucu Sergey Kosenko, projesi çığır açacağını düşünüyor. Meşhur adların yaşam tarzlarını yönlendirmek mevzusunda esin verecekleri bir merkez söylemeyi hedeflediklerini hedeflediklerini. “Bir Realverse aracıuz. Çevrim dışı ve tamamlanmak için birleştiğinde, bir bütün halinde çalışan sistem” oluşturacak.

Kosenko; Instagram’da 5, milyon takip edeni olan, kriptoda 150 binden takip edeni olan, birinci sınıftaki ünlüler ve blog yazarlarıyla şu anda haiz olan bir isim. Azur Games’in vasıta olarak Artem Nikolaev, uygulamalarının organize ettiği kadar dünya genelinde 2,5’i planladığınızı belirtti.

Mobil oyun geliştirme olan Azur Games, ortaya çıkmasında bir rol oynuyor.

Uygulamada ulaştırmak için, vasıta için lüzumlu. Tahsil NFT spor satın alma, satma yada kiralamanede haiz olmak. Bu spor ayakkabılardan sahipseniz ve GPSz ile belirliya bakılırsa harekette, alışmaya başlıyorsunuz. Her çift ayakkabı canlı renkler sunar ve özelliklerden oluşur: performans, servet, dört özellik ve dayanıklılık. Spor ayakkabı çiftlerinin minik fiyatının 100 dolar olması planlanıyor.

Peki, AMAZY’ye destek veren yıldız adların ve sanatçıların içinde var mı? Model ve girişimci Brody Jenner, Hall of Fame beyzbol yazarı Ken Griffey, Grammy ödüllü söz yazarı Dallas Austin ve süper model Valery Kaufman benzer biçimde adların yer almış olduğu adlar.

AMAZY, hiçbir giriş kuralı olmadan, her insana bir proje. Piyasaya sürümlmeyeken, kripto meraklılarının sağlıklarını korumak için öğrenciyi ve kripto işlemi kabul edilmek içinde tempolarına destek olmak istiyor.

AMAZY hakkında daha çok data

Mesuliyet Reddi. Cointegraph, bu sayfadaki hiçbir alan kişi yada ürün onaylamamaktadır. Boyut elden geçirilecek olan tüm hedeflere ulaşmayı amaçlamakla beraber, okuyucular şirketle ilgili herhangi bir projeden ilkin kendi araştırmalarını yapacaklarını ve kararlarının tüm tatbikatlıdır. Bu yazı yatırım tavsiyesi olarak kabul edilemez.

Yoruma kapalı.