Fujitsu ve RIKEN, ortak Ar-Ge programına başladı Yazar iDealData


Fujitsu ve RIKEN, ortak Ar-Ge tanıtımına

Fujit araştırma şirketi, süper bilgisayar Fu’yu kullanarak ilaç geliştirmede dijital büyümeyi (DX) hızlandırmak, ümit verici yeni alanlar, yeni ilaç geliştirme süresi ve tedavisine yönelik tedavi amaçlı tedavi.

Ortak araştırma projesi, yüksek eğitim teknolojilerinden ve süper bilgisayar Fugaku’dan yararlanarak, Fujitsu’nun denetimsiz eğitim mevzusunda eğitimden nicel özellikleri doğru bir halde elde edilmiş DeepTwin suni Zeka teknolojisini ve RIKEN’in suni Zeka ilaç teknolojisini kullanarak geliştirmeyi hedef almayı hedefleyen . Bu tahminde, planlamanın doğruluğunu ve planlamayı tahmin eden bir planlamayı planlamanın geniş kapsamlı bir planlamayı planlamak.

Her iki taraf da bu vasıta yararlanarak, 2026 yılına kadar öncülere haiz yeni nesil bir ilaç geliştirmeyi amaçlıyor. Fujitsu RIKEN, teknolojiyle hedeflenen protein ve çözümün molekülerinin analizini yapabilecek ve yüksek kapasitede minik boyutlu orta ve büyük boyutlu mühendislik çözümlerini yüksek hız ve yüksek projeyle geliştirebileceklerine.

Buraya Iyi mi Gelindi?

yeni nesil oyuncaklar, COVID-19 şeklinde sergilenen öğeler için tehdide raflar. Bu odalarda, minik yan etkiyle yüksek etkinlik vaadi sunan orta ve büyük boyutlu mekanlardan. Fujit Teknolojileri ve süper bilgisayar Fugaku, mevcut suni Zeka teknolojileri ve süper bilgisayar Fugaku ‘de kullanılabilir. Bu araştırmadaki son teknoloji geliştirme planlaması, tayyare geliştirmelerinin ve ilaç yazılımlarının parçalarını tasarlamak, süre ve planlanması planlanması umut ediliyor.

tayinnen orta araştırma periyodu

17 Mayıs 2022 – 31 Mart 2025 (Nisan 2025’ten sonrasında devam etmesi planlanıyor)

Fujitsu ve RIKEN’in bu araştırmadaki ruloları

Fujitsu

– Denetimsiz Suni Zeka teknolojisi DeepTwin ile protein verilerinin iyi değerlendirilmesi için eski model örnekleme

– Süper bilgisayar Futku üstünde iyileştirme simülasyonu ve Suni Zeka’nın iyileştirilmesi

RIKEN

– Büyük sıhhat için tasarlanmış ve minik tasarımlar planlama ile yeni bir ilaç tasarlamak teknolojik açıdan hemen hemen tasarlanmamıştır.

– Simülasyon ve Suni Zekayı birleştiren ve çeşitli olasılıkları kestirmek için yeni bir şey olabilir.

Gelecek Planları

Bu iş birliğinin, 2026ku ‘ya kadar orta ölçekli Fuga’ya yönelik vasıta ve hedeflerin gerçekleşmesi ve büyük ölçekli tasarlanabilmesi için yeni bir katkı yaratması hedefleniyor.

Fujitsu ek olarak, insan için sürdürülebilir bir gelecek projeyi yeni proje kapsamında “Sağlıklı Yaşam” dersini ilerletmek için çalıştırmayı planlamayı planlıyor. Bu ortak araştırma vasıtasıyla Fujitsu, Suni Zeka ve HPC’deki (Hiper Performanslı Bilgisayar) kuvvetli takımlar teknolojiler geliştirerek, iklimde gününne ulaşmayı hedefler. Fujitsu, gelişmiş data işlem ve yazılım teknolojilerini kullanabilen hazır hale getiren bir bulut hizmetleri paketi olan Fujitsu Hizmet Olarak Data İşlem (CaaS) portföyüne entegre etmek için tıbbi uygulamada kullanılmak suretiyle tasarlanırken eş zamanlı olarak çalışacak.

Fujitsu Başkan, Seishi O hakkında kullanılan iligli, “Etkili Araştırmadan genel olarak kullanılanlar için kullanılır. Dahil olmak suretiyle, destek olacak vasıta gereçlerinin tam yanında büyük bir donanımda bulunuyor.

RIKEN ve Suni Zeka Bilim Araştırma Merkezi, HPC ve Suni Zeka İlaç Geliştirme Platformu Kısmı Yasushi Okuno ise DX’in vurgulanır, “Çeşitli gözden çıkarılırken, hesapta bu dijital teknolojiler kullanılarak yapılır.” Bu orta derslik araştırmasında Fujitsu ve RIKEN kullanarak süper bilgisayar Fugaku en iyi teknolojiyi geliştirmek için iş meydana getirecek. .

Süper bilgisayar Fugaku:

RIKEN’de kurulu olan “K” bilgisayarının halefi olarak kurulmuş bir bilgisayar. Haziran 2020’den Kasım 2021’e kadar üst üst 4 dönem süper bilgisayar programında 4 kategoride birinci sırada yer aldı. Tam teslim 9 Mart 2021’de başlıyor.

-iDeal Haber Merkezi-

Yoruma kapalı.