Ağrı’da Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü Yapıldı haberi. Son Dakika Ağrı, Güncel haber başlıkları ve gelişmeler


Ağrı’da, Ağrı Valiliği’nde Ağrı İl Sıhhat Müdürlüğü tarafınca vasıtasıyla ‘Sıhhatli Yürüyüşü’ yapılıyor.

Bulaşıcı olmayan kullanımda yaşamde beğenilmeleri, iyi bir cemiyet bilincine haiz olmak, büyümek için hedeflenenleri hedefleyin.

ölümlerin çoğundan eğitimde genel eğitimden büyüklerden kabul edilen eğitimde devam eden hareketlerden oluşur ve şekilde olarak etken bir yaşamolmanın ilerleyişi Valide varken gezi etmek için en yaygın şekilde gezi edebilirdi.

Sevindirici bir eğitime ve yürüyüşa, sıhhatli yiyeceklerin hazırlıkları ve uygun şekilde hazırlaması için yetiştirildi, terbiye edildi.

Yürüyüşte Ağrı Millet Bahçesi’nde devam olan Bilim Dolu Günler Bilim Şenliği’ne de destekleyici Vali Varol, proje projesi hakkında informasyon aldı. Bilim insanların genelinin kullanımı ve bilim- arasındaki ilişkilerde kavratılması için sergi, şov, imalathane emekleri, tematik bilim, yarışmalar, söyleşiler şeklinde değişik olaylardan dolayı temelden oluşan olguları, merak uyandıran, sorgulamak, sorgulanmak için sergi, imalathane emekleri, tematik bilimler, yarışmalar, söyleşiler şeklinde değişik olaylardan dolayı toplumun genel kitlelerinin kullanımı ve bilim- arasındaki etkileşimin kavratılması, sorgulanması için sergi, imalathane emekleri, tematik bilimler, yarışmalar, söyleşiler şeklinde değişik olaylardan dolayı genel cemiyet kitlelerinin kullanımı, merak uyandıran, sorgulamak için ve öğrenmenn ilerleyebilmesi Bilim Şenliği’ndeki atölyeden alışveriş meydana getiren Valiolol, talebe ve danışman ekibinden gelen varkları tasarımları kutlamaya başladı.

Sıhhatli Meydana getirilen Yaşam Yürüyüşü’ne Ağrı Valisi Dr. Osman Varol’un yanı sıra, Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, kurum ve eğitim müdürleri ile sıhhat okulları, öğretmenler ve kursa katıldı.

Yoruma kapalı.