Ünal Pala kimdir, öldü mü? İş insanı Ünal Pala neden vefat etti?

Ünal Pala kimdir, öldü mü? İş insanı Ünal Pala neden vefat etti?

Uzun süredir inşaat ve akaryakıt alanında önemli işler yapan iş insanı Ünal Pala yaşamını yitirdi. Meydana gelen olay Ünal Pala ve eşi hayatını kaybederken küçük kızları da olayda yaralandı.

ÜNAL PALA KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Ünal Pala 27 Aralık 1970 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Yaklaşık olarak 18 yıldır inşaat ve akaryakıt istasyonu işletmeciliği alanlarında faaliyet gösteren holdingin Yönetim Kurulu Başkanı olan Ünal Pala aynı zamanda Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Denetleme Kurulu Başkanı olarak da görev yapmaktaydı.

ÜNAL PALA NEDEN ÖLDÜ?

Kaza, Torba Mahallesi kayran mevkiinde gece saatlerinde meydana geldi. Sürat teknesiyle denize açılan iş insanı Ünal Pala (52), eşi Evrim Pala (47) ve 12 yaşındaki kızları Mina denizde ilerlerken kıyıya yakın bir bölgede süratli bir şekilde tekneyle kayalıklara çarptı. Çarpmanın etkisiyle Ünal Pala, eşi Evrim Pala hayatını kaybederken 12 yaşındaki kızları ise denize düşerek hafif şekilde yaralandı. Mina’yı yakınında bulunan bir otelin su sporlar personeli kurtardı. Olay yerine gelen ambulanslar Ünal Pala ve Evrin Pala’nın hayatını kaybettiğini tespit etti. Savcının incelemesinin ardından Ünal ve Evrim çifti Bodrum Devlet Hastanesinin morguna kaldırıldı. Ölen çiftin çocukları Mina’nın ise durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Bodrum'da feci kaza! İş insanı Ünal Pala ve eşi hayatını kaybetti Bodrum'da feci kaza! İş insanı Ünal Pala ve eşi hayatını kaybetti

Bodrum’da feci kaza! İş insanı Ünal Pala ve eşi hayatını kaybetti

Yoruma kapalı.