Kombi Ateşleme Yapıyor Sonra Sönüyor. Ne Yapmalıyım?

Bu durumda, kombinin ateşleme sorunu ya da gaz akışının kesilmesi gibi birkaç nedeni olabilir. Kombi ateşleme yapıyor sonra sönüyor. Ne yapmalıyım? diyorsanız aşağıdaki adımları izleyerek sorunu belirleyebilir ve gidermeye çalışabilirsiniz:

  • Kombinin ateşleme elektroduna bakın. Isıtma cihazınızın kapağını açın ve ateşleme elektrodunu kontrol edin. Eğer elektrot kirlenmiş ya da kirli ise, silin ya da temizleyin.
  • Gaz vanasını kontrol edin. Kombinin gaz valfinin açık olduğundan emin olun. Bu vananın açık olması gerekiyor. Eğer gaz valfi açıksa, gaz akışı kesilmiş olabilir. Gaz vanasını kapatıp, birkaç dakika bekleyin ve sonra yeniden açın.
  • Pilot ışığını kontrol edin. Kombi, pilot ışığı yanıyorsa çalışır. Pilot ışığı yoksa, yeniden yakmak için talimatları izleyin.
  • Gaz basıncını kontrol edin. Kombinin gaz basıncını kontrol etmek için gaz şirketinize veya bir gaz tesisatçısına başvurun.
  • Kombinin temizliğini yapın. Kombinin tüm parçalarını temizleyin ve kirlerden arındırın. Bu, kombinin daha iyi çalışmasını sağlayacaktır.

Yukarıdaki adımları takip ederseniz, kombi arızalarını tespit etmeniz ve gidermeniz mümkün olabilir. Ancak, kendiniz yapamıyorsanız, bir uzman tesisatçıya danışmanız gerekebilir. Garanti Kombi Servisi olarak, güvenilir ve deneyimli servis ağımızla hızlı çözümlerle yanınızdayız.

İstanbul Kombi Servisi
İstanbul kombi servisi, İstanbul ve İstanbul’un ilçe ve semtlerinde kombi tamiri, bakımı ve kurulumu konusunda uzmanlaşmış bir servis hizmetidir. Kış aylarında sıcak su ve ısınma ihtiyacının arttığı dönemlerde, kombi arızaları hayatı olumsuz etkileyebilir. İstanbul kombi servisi, tecrübeli ve eğitimli teknisyenleri ile hızlı ve güvenilir bir servis hizmeti sunmaktadır.. Acil kombi tamiri ihtiyaçlarına da cevap veren servisimiz, müşteri memnuniyeti odaklı çalışır ve her müşterinin ihtiyacına özel çözümler sunar. Ayrıca, kombi bakımı ve temizliği gibi önleyici hizmetleri de sunarak, kombinin ömrünü uzatmaya ve daha verimli çalışmasını sağlamaya yardımcı olur. İstanbul kombi servisi, güvenilir, kaliteli ve profesyonel bir servis hizmeti sunmaktadır.

Siz de Garanti Kombi Servisinden garantili hizmet almak isterseniz 0 532 161 46 96 nolu telefondan 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

GARANTİ KOMBİ SERVİSİ
İnternet adresimiz: www.garantikombiservisi.com
Adres: İstanbul’un birçok ilçesinde temsilcilerimiz mevcuttur. Merkez ise Bağcılardır.
Telefon: 0 532 161 46 96

Yoruma kapalı.