IQos Elektronik Sigara Serileri Ve Özellikleri

IQos Elektronik Sigara Serileri Ve Özellikleri

Philip Morris tarafından piyasaya sürülen ve zaman içinde milyonlarca tüketiciye ulaşan iqos serisi elektronik sigaraların son versiyonu iqos 3 kullanıcılarının onayı ile piyasaya sunuldu.Son teknoloji ile donatılmış bu sigaralar, ihtiyacınız olan nikotini size sağlayacak. ihtiyaç duymak istiyorsun. daha yüksek kalite ile.

İlk ürünlerinin piyasaya çıktığı andan itibaren piyasada olan elektronik sigara iqos, son zamanlarda insanların farkına varmasıyla satışlarını artırdı. Bunun nedeni iqos’un normal sigaralara göre daha az zararlı olması ve kullanımının daha rahat olmasıdır. Bunu Iqos’u yakın zamanda piyasaya çıkan elektronik sigara iqos 3 takip etti.

Iqos 3 konulduğu tütünü yakmaz, sadece ısıtır. Bilindiği gibi, sıradan sigaralarda tütün yakar. Uzmanlar, iqos 3’ün yanmaması ve kimyasal toksin içermemesi nedeniyle normal sigaralardan %90 daha az zararlı olduğunu kanıtladı. iqos 3’ü kullanırken diğer sigaralarda veya e-sigaralarda olduğu gibi herhangi bir duman algılamazsınız. Sadece hafif bir sis var. Bazen sigara dumanı sizi toplumdan izole eder, bazen de farkında olmadan sigara içerseniz sevdiklerinizin sağlığını tehlikeye atarsınız. iqos 3 elektronik sigarada bunların hiçbiri kullanılmamaktadır. Sizin ve sevdiklerinizin sağlığını korurlar. Ayrıca sigaraların kötü kokusu sizi ve evinizi etkilemeyecektir.

Diğer e-sigaralar sıvıyı tercih ederken, iqos 3 size kuru e-sigara seçeneği sunuyor. İçme süresi uzun, 6 dakikaya kadar. Bu süre içinde 14 çekim yapabilirsiniz. Bu heets kısıtlama ayrıca çok fazla sigara içmek isteyenleri otomatik olarak sansürler. IQOS 3, rakiplerine göre doku ve tat farkını anında hissetmenizi sağlar.

 

Yoruma kapalı.