En Zevkli  Hızlı Okuma Teknikleri Eğitimi

 

Kitap okumanın zevki, bütünüyle algılayabilmek için kısa sürede okuyup bitirmede yatar. Şayet bir kitap elinizde günlerce hatta haftalarca dolaşıyorsa kitabın bütünlüğünü yakalamak zorlaşır. Bütünlük yakalanamadığında zevk almak zorlaşır. Hızlı okuma teknikleri eğitimi okuduğunuzdan zevk almanıza yardımcı olur. Hızlı okuma teknikleri eğitimi ile okuduklarınızı daha çabuk anlayıp, daha hızlı okuyacak ve kitapları seri halinde bitireceksiniz. Hızlı okuma sağlandığında metinlere ve kitaplara daha çabuk odaklanacaksınız. Böylece kendinizi metnin veya kitap içinde bir parça olarak hissetmeniz daha hızlı gerçekleşecektir. Sincan hızlı okuma kursu tekniklerimizi kullandığınızda 1 saat okumak için oturduğunuz kitabın başından bitirmeden kalkamayacaksınız. Çünkü zevk alarak hızlıca okuduğunuzdan nasıl bitirdiğinizi bile anlamayacaksınız.

Hızlı Okumak Ayrıcalık mıdır?

Sayfadaki birkaç kelimeden oluşan satırların okunması sadece satırların anlaşılmasını sağlar. Hızlı okuma teknikleri eğitimi göz egzersizleriyle bütün sayfanın görme alanına alınarak hızlı bir şekilde okunması ve algılanması gerçekleştirilir. Kısa sürede daha fazla okuma sağlanır. Günümüzdeki rekabet ortamını hızlı okuma teknikleri kursu avantaja dönüştürür. Kursumuzun eğitimlerini alanlarda ayrıcalıklı olur. Ayrıcalığın nedeni ise daha fazla bilgi edinmekten kaynaklanır. İnsanlar arasında yaşanan kargaşaların en temel sebebi kültürsüzlüktür. Hızlı okuma teknikleri eğitimleri ile kendine geniş kültür hazinesi oluşturan bireyler dünyaya daha pozitif bakacaktır. Kargaşa değil huzur ortamı oluşacaktır. Edindiğiniz kültür iş başvurularınızda sizin birkaç adım öne çıkmanıza neden olacaktır. Kursumuz beynin depolama özelliğinin aktif olarak kullanılmasını sağlayacak teknikleri kullanmaktadır.

Hızlı Okuma Teknikleri Eğitimleri Kazanımları

Kursumuza kayıt yaptıran herkese okuma testi uygulamaktayız. Hızlı okuma teknikleri eğitimi testi sonuçlarınızı okuma hızı ve anlama oranı olmak üzere iki başlıkta ele alırız. Hızlı okuma teknikleri eğitimi başlangıç testine göre çalışma programlarımıza başlarız. Eğitmenlerimizin takiplerine göre hızlı okuma teknikleri kursu programlarına ekstralar ekleyerek sizleri en iyiye ulaştırmayı hedefleriz. Alacağınız 21 gündeki 20 dakikalık eğitimle 300 sayfalık kitabı 1 veya 2 saatte bitirebileceksiniz.  Kursumuzla edineceğiniz kazanımlar:

  • Dikkat eksikliğinin azalması, odaklanmanın artması
  • Çoklu ve alternatif düşünmenin gelişmesi
  • Okuma hızının en az 2 kat artması
  • Öğrenme hızının artması
  • Beynin esnekliğinin artırılması
  • Okunan şeyin daha kısa sürede anlaşılması
  • Sınavlarda zaman artırma ve başarı oranın yükselmesi
  • İş performansının yükselmesi
  • Sosyal hayata zaman ayrılması

Yoruma kapalı.