Elektrostatik Seperatör

Elektrostatik Seperatör

 

Bas Tr Elektrostatik Metal Ayırıcı yani elektrostatik seperatör ile eski kabloları ve elektronik atıkları geri dönüştürürken atığı sıfıra yakın azaltabilirsiniz. Kablo Geri Dönüşümü, elekten çıkan plastiği makinalarımızdan geçirerek, plastiğin içinde bulunan metalleri (bakır ve alüminyum) geri kazanmanızı sağlar. Siz de bu şekilde plastiklere değer katabilirsiniz. Elektrostatik ayırıcılar farklı elektriksel özelliklere sahip ürün gruplarının ayrıştırılması işlemini sağlar. Plastiklerin saf ve temiz olmasını sağlar. E-atıktan yeniden kullanılabilir ham maddelerin geri kazanımını sağlar. Nadir cevherleri (titanyum, tungsten, zirkonyum, kalay, vb.) yoğunlaştırmak için kullanılır. Metalik olmayan metalleri sistemden uzaklaştırarak sistem sürekliliğini sağlar. Endüstriyel üretim hatlarında ve geri dönüşüm hatlarında kullanılır.

Elektrostatik seperatör (bnkz: https://bas-tr.com/2022/12/05/elektrostatik-seperator-nedir/ ) için farklı elektriksel özelliklere sahip ürünler için de ayrı sınıflandırmalar mevcuttur. Plastik, metal veya metal olmayan eşya gruplarından oluşan karavanları temiz ve bozulmamış halde tutunuz. E-atıklardan geri dönüştürülebilir ham maddeleri değerlendirmeyi planlıyoruz. Doğada bulunan nadir mineralleri güçlendirmek için de kullanılır. Metalik sınıfına girmeyen mineralleri sistemden uzaklaştırarak sistem sürekliliğini sağlamanız gerekir. Bu üründe kısaca endüstriyel üretim sahalarında ve projelerinde ayrıca geri dönüşüm hatlarında kullanılır. Elektrostatik seperatör basitçe ayırma, gruplama ve eleme anlamına gelir. Bu anlamından da anlaşılacağı gibi makine mühendisliği ve cevher alanında gereksiz malzemeleri ayıklamak için kullanılan bir makinedir.

 

Tel atıklarının ve e-atıkların elektrikli metal toz toplayıcıyla geri dönüştürülmesi, atıkları neredeyse sıfıra indirebilir. Kablo Geri Dönüşümü, ekrandan çıkan plastiği makinelerimiz aracılığıyla geri dönüştürerek plastiğe giden metali geri dönüştürmenizi sağlar. Bu sayede plastiğin değeri arttırılabilir. Elektrostatik çöktürücülerin önemini vurgulamak için faydalarının kısa bir açıklaması yapılmalıdır. Hurda metali azaltın. İçinde kalan metal miktarını azaltarak plastiğe değer katmak. Drenaj ve kuruma sorunu olmadan kurur. Neredeyse hiç güç tüketmez. Biraz çaba gerektirir. Yatırım çok kısa sürede kendini amorti eder.

 

Bu, satın aldığınız veya yaptığınız ayırıcıları kullanarak çok para tasarrufu yapabileceğiniz anlamına gelir. Bas firması olarak seperatörleri siz değerli müşterilerimize tanıtıyor ve ürünlerimizin kalitesini anlatıyoruz. Ürünlerimiz ve separatörlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen www.bas-tr.com web sitemizi ziyaret ediniz. Elektrostatik ayırıcılar mikron boyutundaki metalleri kolayca ayırabilir. Yani SIM boyutundaki ürünleri bile kaçırmadan ayırır. Makinenize verebileceğiniz tam gücü gösterir.

 

Elektrostatik seperatör teknolojik bir alet olarak endüstri dünyasına girmiştir. Hızlıca yol alan bu seperatör çeşidi sayesinde bu aleti alanlar rahata ve kolaylığa kavuşmuşlardır. Sizde bu seperatör çeşidi hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız www.bas-tr.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Yoruma kapalı.