Bayrampaşa Korsan Taksi

Bayrampaşa Korsan Taksi

İstanbul’da ticari taksi bulmanın son derece zorlaştığı bugünlerde Bayrampaşa korsan taksi, müşterilerine güvenli bir yolculuğun kapılarını aralamaktadır. Gittikçe pahalılaşan, erişimin zorlaştığı, profesyonel olmayan şoförlerin kullandığı ticari taksiler, İstanbul halkının korkulu rüyası olmaktadır. Durum böyle olduğundan, son zamanlarda korsan taksi oldukça rağbet görmeye başlamıştır. İstanbul gibi milyonları aşan nüfusa sahip bir şehirde, işlerine veya okullarına gitmek için taksi arayan vatandaşlar ticari taksilerin sunduğu hizmetten memnun kalmamaktadır.

Bayrampaşa korsan taksi ise, müşterileri talep ettikleri noktadan alıp varış istikametine doğru yola çıkmaktadır. Artan fahiş taksi fiyatlarına kıyasla oldukça ucuz bir hizmet veren korsan taksi, müşteri memnuniyetine çok önem vermektedir. Kibar ve anlayışlı şoförlerimizin sunduğu korsan taksi hizmetiyle, Bayrampaşa ve çevresinde oturan vatandaşlar trafik ve para kaygısı duymadan keyifli bir yolculuk yapmaktalardır.

Avrupa yakasında yer alan Bayrampaşa, son yıllarda oldukça nüfus artışı yaşayan semtlerdendir. Beylikdüzü yakınlarında bulunan semtte artan nüfus nedeniyle taksi bulmak oldukça zorlaşmıştır. Bulunan taksiler ise pahalı olması nedeniyle tercih edilememektedir. Bayrampaşa korsan taksi ise sunduğu hizmet kapsamında müşteriyi evinden alıp, başka bir yola sapmadan talep edilen bölgeye götürmektedir. Yolculuk sırasında müşteriler hiçbir şekilde beklenmedik bir durumla karşılaşmamaktadır.

Şoför, kendisinden talep edilmediği sürece belirli istikamete doğru, başka bir yöne sapmadan yol almaktadır. Taksiye müşterinin izni olmadan başka bir yolcu alınmaz ve müşterinin talep ettiği yol üzerinden gidilir. Son derece saygılı olan korsan taksi şoförlerimiz araçta sigara içmemekte, telefonla konuşmamakta ve yüksek sesle müzik dinlememektedir. Yolcunun talep etmediği hiçbir şeye yolculuk esnasında maruz kalınmaz ve fiyat önceden konuşulan tutarın üstünde olmaz. Sunduğu şartlar ve verdiği kaliteli yolculuk hizmetiyle son yılların kurtarıcısı olan korsan taksiler, Bayrampaşa çevresinde yoğun ilgi görmektedir. İstanbul’un her noktasına kolay ulaşım için Bayrampaşa korsan taksiye ulaşabilirsiniz.

 

Yoruma kapalı.