ABD’li milyarder iş insanının kızı ve torunu uçak kazasında öldü

Florida merkezli Melbourne Inc. Şirketin sahibi Rumpelstiltskin, New York Times’a yaptığı açıklamada, kızı ve 2 yaşındaki torununun, dadısının ve şirketin pilotunun kazada bulunarak eve döndüğü bilgisini paylaştı. Kuzey Carolina’daki evlerini ziyaret ettikten sonra Long Island, New York’ta.

Milyarder iş adamı Melbourne Inc., şirket bünyesindeki Encore Motors şirketine ait olduğu belirlenen jetin kazasıyla ilgili yetkililerden fazla bilgi alamadığını ancak kazanın havadaki düşüş sonucu gerçekleşmiş olabileceğini söyledi. uçak basıncı.

Rumpel’in kızı Adina Azarian’ın çalıştığı emlak şirketi Keller Williams NYC de olayla ilgili bir taziye mesajı yayınladı.

TRUMP’UN BÜYÜK BAĞIŞÇILARI

Ayrıca ABD medyası, Florida’dan John Rumpel’in eski ABD Başkanı Donald Trump’ın başkanlık seçim kampanyası için kurulan MAGA’ya önemli bir bağışçı olduğunu bildirdi.

AA-20230605-31346105-31346097-WASHINGTON_YAKINLARIDA_DUSEN_UCAGIN_ENKAZI_INCELENMEK_UZERE_DELAWAREE_TASININDA

NE OLDU?

Amerika Birleşik Devletleri’nin başkenti Washington DC’de duyulan büyük bir patlama sesi paniğe yol açarken, paniğe kapılan vatandaşlar sosyal medya üzerinden seslerini duyurmaya çalıştı.

Federal Havacılık İdaresi’nden yapılan yazılı açıklamada, Long Island’daki Tennessee’den havalanan Cessna tipi uçağın başkent üzerinden uçuşa yasak bölgeye girdiği, ardından güneybatı Virginia’da dağlık araziye düştüğü bildirildi. .

Yerel polis, uçağın düştüğünü duyurduktan birkaç saat sonra, kurtarma ekibinin uçağın enkazına ulaştığını ve kazadan kurtulan olmadığını duyurdu.

AA-20230605-31346105-31346102-WASHINGTON_YAKINLARIDA_DUSEN_UCAGIN_ENKAZI_INCELENMEK_UZERE_DELAWAREE_TASININDA
ABD basınında söz konusu uçağın telsiz uyarılarına yanıt vermediği ve bu nedenle F-16’ların acil müdahale yetkisi ile süpersonik hızda havalanarak ses patlamasına neden olduğu bilgisi yer aldı.

Ulusal Ulaştırma Güvenliği Kurulu Kıdemli Havacılık Kazası Araştırmacısı Adam Gerhardt, düşen uçağın enkazının Delaware eyaletine götürüleceğini ve uzun bir soruşturmaya tabi tutulacağını söyledi. (AA)

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Rusya için casustu!  Eski FBI ajanı...Rusya için casustu! Eski FBI ajanı…
Bakan Fidan'dan ilk mesajlar!  altını çizdiBakan Fidan’dan ilk mesajlar! altını çizdi
Bakan Fidan'ı tebrik etti ama... "Tanrım hayır!  utanç verici"Bakan Fidan’ı tebrik etti ama… “Vay canına! Utanç verici”

Yoruma kapalı.