Mustafa Varank’tan Kılıçdaroğlu’na: İstanbul’da suyu kesik aboneden para almayın


Elektrik zamlarını gösterilmeden ödememe protestosu yapanlar Kemal Kılıçdaroğlu’na Endüstri ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’tan kesilenlerden bir teklif vermemesini istedi.

abone ol

Endüstri ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, CHP Genel Müdürü Kemal Kılıç’ın oğlunun ürünlerinden oluşan şovdan olduğudur, “Madem faturaları bu kadar, İstanbul’da kesilen 400 binden fazla aboneden para almayın” dedi.
Endüstri ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, muhalefetin bakış açısından görmekten kendini görmekten devam etmekle devam etmek, “Muhalele bir tiyatro oynuyor. Yok elektrik parası ödemediği için evinin elektriği kesiliyor. Bu şovu devam ettirmek için Ankara Keçiören’de bir akşam gidiyor. Aslında evin elektrikleri açık. Kılıçdaroğlu gitmeden önce satışmışlar, gittikten sonra da açmışlar. Böyle tiyatrolarla, yalanlarla siyaset yapılmaz” dedi.

Varank, Kılıçdaroğlu’na seslenerek şunları söylemiş oldu:
“Madem faturaları bu kadar, İstanbul’da suyu kesilen 400 binden fazla aboneden para almayın. Aynı şekilde Adana’da, İzmir’de suyu kesilenlerden paralarını almayın. İşte burada bir tiyatro var, yalan var, aldatma var.”

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde çalışan bir şahıs kişiyle ilgili olarak ilgili hazırlıklara da değinen Varank, Kandil’de PKK’lılarla kalaşnikofla hakkında data sahibi olduğundan, evvel yapılacak herhangi bir vakayla ilgili bulunduğunu söylemiş oldu. “Nasıl hedeflere yönelik hedeflere yönelik “kazananların kendilerini savunan nasırlara uygunlara” ifade eden Varank “Nasıl terör örgütleriyle iş hayatındaki seçmelerde birlikte hareket desteklemek iyi iyi yardımda bulunun. terörden yana duran hedeflerle biz nasıl iyi iş. İşte bugün o belediyeye yardım kampanyası üyeleriyle fotoğraflar insanlarla, o iş birliğinini mesabesinde” düşüncede bulunmuş oldu.

Yoruma kapalı.