Kripto Para Satışları Bu Tarihe Kadar Sürecek!


Avenue Capital CEO’su Marc Lasry, Bitcoin fiyat hareketini değerlendirdi. Ek olarak, devam eden kripto para satışlarının ne vakit bitine yönelik öngörülerde bulunur. Buna gore CEO BTC’nin hemen hemen dibi bulunduğunu söylemiş oldu. Yatırımcıların bugünden yıl kadar daha çok bekleme ve beklemeleri de ekledi.

Kripto para piyasasıki satışlar yıl kadar düşünülecek

Avenue Capital CEO’su Group CEO’su Bloomberg’e konuştu. Buna gore Marc Lasry kripto para piyasasındaki düşüşün 2022’nin devamı süresince devam edilmesi öngörülmektedir. 15 Haziran günü bir röportajda Lasry, Bitcoinin dibe vurmasının şu anda’ ameliyatı bulunduğunu söylemiş oldu. Ona gore, kimse BTC’nin bu seviyeleri göreceğini tahmin etmiyordu. kriptokoin.com Olarak bildirdiğimiz Bitcoin, şu anda 21.178 dolardan el değiştiriyor. CEO, Kripto para biriminin bu hafta daha çok planlamaya devam edeceğini söylemiş oldu. Bu genişleme, yatırımlarının da gerginleşmesini beyan etti:

“Daha çok kripto satışı yapacaksınız, daha çok acı çekeceksiniz. Ayrıca bu bugün ile yıl sonu arasında devam edecek.”

BTC korku ve açgözlülük uzun süre sonrasında, korku bölgesi olan 7’ye düştü. Lasry, bu önder kripto para biriminin hemen hemen karar vermediğine inandığını söylemiş oldu. Ek olarak, bundan faydalanmanın ellerinden alınabilecek satın almalarının kabul edilmediğini de dile getirdi.

Fütüristik kripto para tahminleri

Gelecekteki Bitcoin ve altcoin’ler 2021’in Kasım büyük bir boğa rallisi yapmış oldu. O dönemde analistler, BTC’nin 100.000 doları aşacağını öngörüyordu. Hatta daha çok tecim planlamak vardı. Goldman Sachs, giderek artan bir halde yükselişin bir kıymet olarak kullanımları durumunda BTC’nin 100.000 geçeceğini söylemişti. Tüm bu atmosferin içinde, 2021 indirim sezonunun geri satın alınmasıyla kripto para biriktirmeye devam etti. Bir arada, vakayla ilgili vakalar için 2021’den bir hafifçe seyahat, tam bir ayı yolculuğuna başladı.

En büyük acıyı yiyecek mevzusunda

Düşerken BTC alan satışından ABD arşivi yazılım şirketi MicroStrategy de var. Şirket, Aralık 2021 ile 31 2022 içinde 660 BTC satın aldı. MicroStrategy, Mart ayında Gümüşhane’den 205 milyongate Sermayesi BTC kredisi almaya başladı. Dosyalar, fonlarını ek 4.167 Bitcoin almak için kullanırlar. Bu haftakiüşün, firmanın hissesi MSTR büyük bir darbe aldı. Pazartesi günü piyasa öncesi işlemlerde %28 kıymet yitirdi.

El Salvador, geçen yıl Eylül BTC’yi toplu para birimi olarak tanıdı. birkaç kez dipten Bitcoin satın aldıktan sonrasında, daha sıkı bir düzeltme yaşıyor. Son olarak BTC alımı, Nayib Bu’nin ülkesinin kasasına 500 BTC eklendiğini duyurduğu Mayıs ayında geldi. Bukele, BTC piyasasındaki kargaşadan sonrasında El Salvador’u BTC’ye yönlendirdiği için eleştirine engeldu. Ülke şu anda 30.744 satın alındı ​​2.301 Bitcoin’e haiz. Önder kripto para biriminin 21.178 yağışla karşılaşmayla, El Salvador, 22 aşan zararla karşıya karşıya doları.

Son dakikaları kovuşturmak için bizi takip edin heyecanda, Feysbuk‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telgraf ve Youtube kanalımıza katılın!

Mesuliyet Reddi Beyan: Kriptokoin.com’da yer edinen yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin yada dijital satın alma planını yada satılması planlanmaz. Bu artan Kriptokok.com ve site alan yazıların yazarlarıda yatırım sürecinden taviz verilmez. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, bina yada proje ile ilgili bir vakadan ilkin kendi araştırmalarını yapmalıdır.

uyarı: Kriptoko.com’a ilişkin haber içeriklerinden gösterilip, bağlantı oluşturma işlemi yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, kullanılamaz yada herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ilişkin kod, tasarım, grafik ve öteki tüm içerik fikri geliştirme amaçlı gelecek ve ilgili ilgililara aynştınlr kullananlar hakkında resmi gelecek gelecek..

Yoruma kapalı.